Karolina Szewczykowska
Team Leader – Real Estate Advisor
Telefon: +48 690 501 250

Karolina Szewczykowska

Karolina Szewczykowska

icon-instagramicon-facebookicon-linkedin

Doświadczenie: Z nieruchomościami związana, odkąd pamięta. Przez osiem lat pracowała dla amerykańskiej kancelarii prawnej, gdzie zajmowała się obsługą prawną nieruchomości jako radca prawny, poznając wiele aspektów tego złożonego procesu inwestycyjnego. Współpracowała z wieloma klientami korporacyjnymi (z branży retail i deweloperskiej) oraz indywidualnymi. W tym samym czasie zaczęła sama inwestować i zarabiać na obrocie nieruchomościami, od wynajmu, przez sprzedaż nieruchomości premium po ich uprzednim przearanżowaniu i dostosowywaniu do potrzeb konkretnych, wymagających klientów.
Od pięciu lat prowadzi firmę w branży mody i wzornictwa, która jest już w tej chwili na tyle dobrze zorganizowana, że pozwala jej bezpiecznie podjąć nowe wyzwanie – wykorzystać swoją intuicję i doświadczenie by pomóc innym w znalezieniu ich wymarzonego lokum.

Kwalifikacje: Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, dwuletniego kursu prawa angielskiego i europejskiego organizowanego przez Cambridge University, radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, uczestniczyła w wielu kursach z zakresu rozwoju osobistego.

Zainteresowania: Pasjonatka wzornictwa i wyjątkowych przestrzeni. Zwolenniczka aktywnego życia, poszukiwaczka radości, przyjemności i piękna. W ciągłym procesie twórczym. Szukająca niebanalnych rozwiązań i możliwości w zmieniającej się rzeczywistości. Ceni sobie bardzo literaturę, sztukę i zrównoważoną modę (w tym jej produkcję)

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium