Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Miasteczko Wilanów Kazachska
Miasteczko Wilanów, Polska, Wilanów
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
18 500.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 73.06 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 1
Rok budowy: 2016
Numer oferty: 640/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po dwóch i pół miesiąca od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Maryna Ćwiklińska – Team Leader naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek apartamentowy, w którym znajduje się mieszkanie, mieści się u zbiegu ulicy Kazachskiej i Branickiego. Wyróżnia się dyskretną elegancją. Otoczony jest wypielęgnowaną zielenią i bardzo estetycznie urządzonymi częściami wspólnymi.
W niedalekim sąsiedztwie znajduje się bogata infrastruktura handlowo-gastronomiczna i usługowa, szereg renomowanych szkół i placówek edukacyjnych.
Okolica należy do jednej z najbezpieczniejszych w stolicy. Komfort mieszkania zapewnia bliskość komunikacji, ścieżki rowerowe i spacerowe oraz lokalna społeczność, która w pogodne dni wypełnia gwarem miejskie skwery i okoliczne kawiarenki.

Maryna Ćwiklińska
Team Leader - Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium