Maryna Ćwiklińska
Team Leader - Premium Real Estate Advisor

Maryna Ćwiklińska

Maryna Ćwiklińska

Doświadczenie zawodowe: Maryna pierwsze kroki zawodowe stawiała w dziale inwestycji amerykańskiej firmy Amoco, która na początku lat 90 stworzyła w Polsce sieć nowoczesnych stacji paliwowych. Była zaangażowana między innymi w proces dokumentacji pozyskiwanych nieruchomości. Po ukończeniu studiów prawniczych została Doradcą do spraw Prawa Pracy i Zarządzania Personelem w firmie TGC HR Advisors. Przez kolejne 5 lat pełniła funkcję HR Menadżera w międzynarodowej firmie telekomunikacyjnej Energis. Budowanie motywujących systemów wynagrodzeń oraz komfortu pracy i dobrych relacji wewnątrz firmy zawsze było jej priorytetem. Maryna jest przekonana, że marzenia trzeba realizować, dlatego porzuciła stabilną pracę na etacie na rzecz własnego przedsięwzięcia i otworzyła swoją pierwszą, a potem kolejną kawiarnię. Jako wielozadaniowa osoba zadbała także o to, by marzenia o inwestowaniu w pełne potencjału nieruchomości stały się również jej udziałem. Doskonale wie, co w praktyce oznacza kupno nieruchomości, jej całkowita przebudowa i wynajem.

Kwalifikacje: Maryna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także studia podyplomowe z obszaru Zarządzaniami Zasobami Ludzkimi. Uczestniczyła w szkoleniach dotyczących technik negocjacji i komunikacji.

Zainteresowania: Maryna uwielbia wnętrza z pomysłem, podziwia industrialne projekty i skandynawską prostotę. W czasie wyjazdów zagranicznych zawsze znajdzie czas, by wziąć udział w lokalnym kursie gotowania. Bieganie, narciarstwo i uczestnictwo w festiwalach muzycznych to jej ulubione aktywności.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium