Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Mokotów Sadyba 4 pokoje
Mokotów, Sadyba
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
2 951 802 PLN
18 900.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 156.18 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2000
Numer oferty: 548/7447/OMS

Opis nieruchomości

Designerski apartament na Sadybie z tarasem

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Managding Director naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Zadbane, strzeżone osiedle mieści się w doskonałej lokalizacji – zaraz obok jednej z najlepszych prywatnych szkół w Warszawie – The British School. Charakteryzuje się świetnym sąsiedztwem, a w budynkach zaaranżowano głównie przestronne apartamenty o powierzchni 120-150mkw. Mieszkania w tej okolicy są chętnie wynajmowane i w bardzo dobrych cenach.

W pobliżu znajduje się wszystko, co potrzebne w komfortowej codzienności. Do Sadyba Best Mall dojdziemy pieszo w mniej niż 10 minut, a z pozostałymi częściami Warszawy przyszłych mieszkańców połączą liczne linie autobusowe dostępne na pobliskim przystanku. W niedalekiej odległości znajduje się też topowy warszawski klub sportowy – Sinnet.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium