Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Ochota Szczęśliwice Figiel
Ochota, Szczęśliwice
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 442 900 PLN
13 485.05 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 107 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2009
Numer oferty: 58/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po tygodniu od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mówiąc o tym mieszkaniu warto wskazać na tak niezwykle wartościową lokalizację. Szczęśliwice jak nazwa wskazuje jest to miejsce, gdzie mieszkają ludzie ceniący spokój i wytchnienie po pracy, oraz dostępność terenów zielonych dla rekreacji i sportu. Niektóre obszary współczesnego budownictwa są uznawane jako elitarne przez mieszkańców. Odzwierciedla się to w cenach oraz popycie na mieszkania, na tych nowoczesnych osiedlach.

Szczęśliwice są bardzo korzystną lokalizacją dla tych, którym zależy na szybkim dojeździe do centrum i wyjeździe z miasta. Przede wszystkim przebiega tędy droga S7, stanowiąca główny dojazd do obwodnicy Warszawy. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 20 minut. Ceny nieruchomości inwestycji zlokalizowanych w bliskiej odległości do Parku rosną w każdym roku, co sprawia że jest to doskonała inwestycja kapitału. Do autobusu i tramwaju 10 min pieszo.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium