Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż powiśle topiel
Powiśle, Śródmieście
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 700 000 PLN
21 250.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 80 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2014
Numer oferty: 79/7447/OMS

Opis nieruchomości

Apartament w Piano House

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilkunastu dniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mówiąc o tym mieszkaniu warto wskazać na tak niezwykle wartościową lokalizację. Powiśle to jedna z najnowocześniejszych dzielnic na warszawskiej mapie nieruchomości. Tętniąca życiem, restauracjami, położona w bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych, Centrum Nauki Kopernik, oraz Parku Kazimierzowskiego. Genialnie skomunikowana dzielnica, posiadająca stację metra, oraz ciągle się rozwijająca. Ceny nieruchomości tutaj rosną w każdym roku, co sprawia że jest to doskonała inwestycja kapitału.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium