Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Śródmieście Aleje Ujazdowskie
Śródmieście, Śródmieście południowe
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Wynajęte
22 271.74 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 92 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1922
Numer oferty: 404/7447/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w topowej lokalizacji

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po czterech miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom..

Lokalizacja:

Aleje Ujazdowskie to ulica w śródmieściu Warszawy stanowiąca fragment Traktu Królewskiego. Mieszkanie znajduje się w pobliżu pl. Trzech Krzyży, oraz tętniącej życiem oraz restauracjami ulicy Mokotowskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Kamienica:

Budynek znany jest jako “Kamienica Ericssona”, ponieważ właśnie tutaj mieściła się siedziba tej firmy. Oryginalnie wybudowany w 1922 roku. Dom posiada dwa fronty. Od strony al. Ujazdowskich reprezentacyjny, gdzie mieściła się dyrekcja i sklep oraz od strony ul. Mokotowskiej, gdzie znajdowały się zakłady, w których składano telefony. Budynek frontowy od strony Mokotowskiej powstał po 1926.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium