Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  apartament na sprzedaż stara praga jasińskiego
Praga Północ, Stara Praga
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
13 488 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 86 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 1937
Numer oferty: 45/7447/OMS

Opis nieruchomości

Apartament na poddaszu w kamienicy!

Przestronny apartament znajdujący się w kameralnej zrewitalizowanej kamienicy. Apartament ma rozkład na dwie strony świata, z wydzieloną częścią dzienną składającą się z dużego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią oraz części nocnej, w której skład wchodzą dwie oddzielne sypialnie. Niesamowite wrażenie sprawia wysokość pomieszczeń, w najwyższym punkcie jest to około 5 metrów wysokości. Apartament zapewnia poczucie prywatności – nie ma efektu bliskiej zabudowy sąsiedzkiej. Położenie wśród zieleni, jednokierunkowych, cichych uliczek nadaje temu miejscu prawdziwy klimat mieszkania w nowej artystycznej dzielnicy, jaka się tworzy na warszawskiej mapie nieruchomości. Apartament posiada absolutnie ogromy potencjał na wzrost wartości nieruchomości w czasie.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest w kameralnej części Starej Pragi w bardzo bliskiej odległości tworzącego się Portu Praskiego. Port Praski stanie się swoistym miastem w mieście. Znajdzie się tutaj wszystko, co można spotkać w prawdziwym mieście: budynki mieszkalne, lokale usługowo-handlowe, gastronomiczne, hotele, a także biurowce, kładka rowerwa łącząca oba brzegi Wisły i prawdopodobnie najpiękniejsza nowoczesna architektura mieszkaniowa jaka się tworzy w stolicy. Wzdłuż brzegów Wisły powstaną nadwiślańskie bulwary, marinę okalać będzie promenada, a w wybranych miejscach powstaną skwery, które dopełnią funkcję wypoczynkową i rekreacyjną Portu Praskiego. W okolicy znajduje pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz jeden z najpiękniejszych parków w Europie oddalony o 9 min jazdy autobusem Park Skaryszewski. Stacja metra Stadion Narodowy znajduje się w odległości 2 min jazdy autobusem, stacja metra Dworzec Wileński znajduje się w odległości 5 min spaceru. Potencjał rozwoju dzielnicy w przyszłości wpłynie doskonale na wzrost wartości nieruchomości, jest więc to doskonała inwestycja.

Inwestycja:

Apartament przy ul. Jasińskiego 4 to jedna z niewielu inwestycji w tej części Starej Pragi, która oferuje miejsce w garażu podziemnym oraz w przyszłości windę, która jest w planach wspólnoty. Części wspólne wykończone w wysokim standardzie. Sama ulica Jasińskiego (zwana oryginalnie Floriańską) zaistniała w pierwszych latach XX stulecia. Pod nr cztery powstał w latach 1936-37 zespół domów dla pracowników Polskich Zakładów Chemicznych “Nitrat”. Były to wtedy budynki nowoczesne, nawet wyposażone w zachowane do dziś podziemne garaże. Jest to z całą pewnością historyczne miejsce na mapie Warszawy.

Standard wykończenia:

Prezentowany apartament to prawdziwe mieszkanie z duszą. Ogromny salon połączony z kuchnią (48 mkw) daje poczucie przestrzeni, jest idealny do przyjmowania gości. Siedząc przy stole w jadalni mamy wrażenie totalnej kameralności, z okien widać starodrzew oraz niską zabudowę. Apartament został wykończony w bardzo wysokim standardzie, według projektu architekta, tak zwane wykończenie pod klucz. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o najmniejszy detal: przełączniki Berker, designerskie lampy, ręcznie malowane kafle w kuchni, systemy kuchenne Blum itd. Apartament ma ukrytą antresolę i pomieszczenie gospodarcze za ścianą w kuchni. Szczególne znaczenie w mieszkaniu ma jego wysokość, nadająca klimatu i uroku życia na poddaszu.

Rozkład pomieszczeń:

Salon z jadalnią i kuchnią – 48 mkw
Sypialnia Master – 20 mkw
Gabinet / Pokój dla dziecka – 12 mkw
Łazienka – 9 mkw

Kto może tu zamieszkać?

Mieszkanie jest doskonałe dla singla lub pary, oraz pary z jednym dzieckiem. Apartament położony jest w sercu rewitalizowanej dzielnicy, więc spełnia oczekiwania dostępu do kultury, restauracji, bliskości centrum i miejsc pozwalających uprawiać sporty. Doskonałe – klimatyczne miejsce do życia.

Dodatkowe informacje:

Do nieruchomości przynależy miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 40.000 złotych. Wspólnota ma w planach instalację windy.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Dyrektor Sprzedaży
Telefon: +48 668 436 366
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Potrzebujesz eksperta od nieruchomości? Napisz do Nas!

dawid-malycha-kontakt

Małycha Nieruchomości Premium

Luksusowe Nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2018 Małycha Nieruchomości Premium