Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  apartament na sprzedaż stara praga jasińskiego
Praga Północ, Stara Praga
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 160 000 PLN
13 488.37 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 86 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 1937
Numer oferty: 45/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest w kameralnej części Starej Pragi w bardzo bliskiej odległości tworzącego się Portu Praskiego. Port Praski stanie się swoistym miastem w mieście. Znajdzie się tutaj wszystko, co można spotkać w prawdziwym mieście: budynki mieszkalne, lokale usługowo-handlowe, gastronomiczne, hotele, a także biurowce, kładka rowerwa łącząca oba brzegi Wisły i prawdopodobnie najpiękniejsza nowoczesna architektura mieszkaniowa jaka się tworzy w stolicy. Wzdłuż brzegów Wisły powstaną nadwiślańskie bulwary, marinę okalać będzie promenada, a w wybranych miejscach powstaną skwery, które dopełnią funkcję wypoczynkową i rekreacyjną Portu Praskiego. W okolicy znajduje pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz jeden z najpiękniejszych parków w Europie oddalony o 9 min jazdy autobusem Park Skaryszewski. Stacja metra Stadion Narodowy znajduje się w odległości 2 min jazdy autobusem, stacja metra Dworzec Wileński znajduje się w odległości 5 min spaceru. Potencjał rozwoju dzielnicy w przyszłości wpłynie doskonale na wzrost wartości nieruchomości, jest więc to doskonała inwestycja.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium