Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Stary Wilanów Rotmistrzowska
Stary Wilanów, Wilanów
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 365 000 PLN
11 666.67 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 117 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2005
Numer oferty: 136/7447/OMS

Opis nieruchomości

Apartament na starym Wilanowie

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po sześciu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Apartament jest położony w kameralnym (tylko 6 lokali) budynku apartamentowym na Starym Wilanowie. Cicha i spokojna ulica. Wokół niska zabudowa, ambasady i placówki dyplomatyczne. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska, restauracje, sklepy , przedszkola, szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School, The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie 1,5 km, Centrum Handlowego Sadyba Best Mall 2 km. Budynek położony jest na końcu ślepej uliczki co gwarantuje zupełną ciszę przez brak ciągu komunikacyjnego.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium