Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Warszawa Bukowińska
Ksawerów, Mokotów
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 592 000 PLN
19 414.63 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 82 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2016
Numer oferty: 497/7447/OMS

Opis nieruchomości

4 pokoje przy ul. Bukowińskiej

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po sześciu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Senior Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:
Mokotów to nie przypadkowo jedna z najatrakcyjniejszych do zamieszkania dzielnic w Warszawie, a wpływ na to ma wiele kluczowych czynników z punktu widzenia osoby ceniącej komfort i wygodę w życiu. Można znaleźć tu chyba wszystko, czego potrzeba do szczęśliwego codziennego funkcjonowania – dobra komunikacja pozwalająca na dotarcie w ciągu maksymalnie kilku minut do najważniejszych części stolicy, ciągle powstające nowe restauracje czy kawiarnie, bogactwo parków oraz terenów zielonych. Pełna elegancji zabudowa wzmacniająca poczucie obecności w coraz mocniej rozwijającym się i podążającym za nowoczesnymi trendami mieście.

Do kluczowych lokalizacji Mokotowa z pewnością można zaliczyć ulicę Wilanowską. Stąd tylko kilka kroków do unikalnej Skarpy Mokotowskiej, terenów obfitych w zieleń oraz bogactwa naturalne. Co więcej, w najbliższym otoczeniu znajduje się chociażby Park przy Królikarni, Aquapark czy rozbudowany szlak ścieżek rowerowych, które pozwolą na aktywne spędzanie czasu. Podczas spacerów można zatem odkrywać tutaj nie tylko architektoniczne skarby Mokotowa, ale także różnorodność przyrody, gwarantującej odpoczynek każdemu mieszkańcowi tej okolicy.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt bliskości stacji Metra Wilanowska oraz dobrego punktu komunikacyjnego, skąd niezależnie od preferowanego środka transportu, można docierać do każdego miejsca w Warszawie. Praca czy szkoła staje się bliższa, niż nigdy wcześniej!

***
Gorąco polecam i zapraszam do oglądania!
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium