Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Żoliborz Dziennikarski Kniaźnina
Żoliborz, Żoliborz Dziennikarski
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
2 300 000 PLN
13 855.42 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 166 m²
Liczba pokoi: 7
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1930
Numer oferty: 67/7447/OMS

Opis nieruchomości

Niezwykły Apartament na Starym Żoliborzu!

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po tygodniu od wystawienia do sprzedaży. Ze względów na formalności umowa przyrzeczona miała jednak miejsce dopiero po kilku miesiącach od umowy przedwstępnej. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Wyjątkowy dom w sercu jednej najbardziej urokliwej części Warszawy – Starego Żoliborza Dziennikarskiego. Praktycznie cała okolica zdominowana jest przez zabudowę kamienic z lat 30-tych, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo jego przyszłym mieszkańcom. W pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, liczne parki, a także przystanki linii autobusowych i tramwajowych oraz przystanek linii metra.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium