Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Żoliborz Madison
Żoliborz
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 495 000 PLN
16 250.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 92 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2018
Numer oferty: 71/7447/OMS

Opis nieruchomości

Najpiękniejszy Apartament na Żoliborzu z Ogródkami

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Kameralne budynki położone są w malowniczej żoliborskiej okolicy. Osiedle otoczone jest ogrodami działkowymi a z drugiej strony bezpośrednio graniczy z wejściem do lasu na kole i dużą ilością terenów zielonych. Usytuowanie inwestycji przy ślepej ulicy gwarantuje ciszę i codzienną chwilę wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku – a to wszystko niemal w samym centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji, salonów urody i lokali usługowych oraz przychodnia Lux-med i apteka. Doskonała lokalizacja pod kątem komunikacyjnym – bardzo łatwy i szybki wyjazd na trasę w każdym kierunku. Świetny dojazd do Bulwarów Wiślanych, Centrum, Mokotowa, Wilanowa i pozostałych dzielnic. Powyższe sprawia, że jest to idealne miejsce zamieszkania i spędzania wolnego czasu z rodziną.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium