Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Dom do sprzedaży na Saskiej Kępie | Praga – Południe
Polska, Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
9 204.84 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 270.51 m²
Liczba pokoi: 7
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 212/7447/ODS

Opis nieruchomości

Połowa Bliźniaka na Saskiej Kępie do remontu

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej do generalnego remontu na Saskiej Kępie.

Dom z 1956 roku zlokalizowany jest przy ul. Genewskiej na działce o powierzchni 485 m2. Budynek ma 4 kondygnacje, w tym jedną podziemną. Na powierzchnię 270.51 m2 składają się:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– przedpokój
– garderoba
– 5 pokoi (2 na każdym piętrze, jeden na parterze)
– 4 łazienki (w tym jedna w piwnicy)
– garaż dwustanowiskowy w bryle budynku na poziomie -1
– 7 osobnych pomieszczeń w piwnicy
– taras

Powierzchnia całkowita 270.51 m2
Powierzchnia użytkowa wynosi 181,66 m2
Powierzchnia działki 485 m2

Standard wykończenia:

Dom został wybudowany w 1956 roku natomiast część pomieszczeń, jak przedpokój i dodatkowy pokój zostały dobudowane w 2003 roku. Na podłodze w całym domu położony jest parkiet, natomiast w kuchni i przedpokoju jest terakota. Budynek wybudowany z cegły, na dachu położona jest dachówka.
Budynek wymaga generalnego remontu z powodu uszkodzeń, jakich doznał przy rozbiórce drugiej połowy bliźniaka. Na ścianach widoczne są częściowe pęknięcia, natomiast stan budynku po przeprowadzonej inspekcji oceniany jest na bezpieczny do dalszego użytkowania.
Rozebrana połowa bliźniaka jest w trakcie odbudowywania. Budynek jest pod ochroną konserwatora.
Więcej szczegółów na temat remontu i budowy sąsiedniej połowy udzielę na prezentacji bądź telefonicznie, zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja:

Saska Kępa to jedna z bardziej urokliwych części Warszawy.  Pod względem administracyjnym stanowi część dzielnicy Praga Południe, w ramach której sąsiaduje z Kamionkiem, Grochowem i Gocławiem. Saska Kępa nie jest więc dzielnicą, jak niektórzy błędnie myślą. Osiedle to od długich lat plasuje się w czołówce najbardziej pożądanych lokalizacji nie tylko na rynku nieruchomości luksusowych.

Na Saskiej Kępie żyje się wolniej, w parkowej aurze zielonych drzew, wśród życzliwych sąsiadów z bliskim dostępem do kultowych restauracji czy kawiarni. Jednym z głównych trendów na rynku nieruchomości na Saskiej Kępie jest zakup domu do remontu, lub miejsca gdzie taki dom można postawić. Na przestrzeni ostatnich lat powstało kilkanaście nowych ciekawych willi miejskich na terenie Saskiej Kępy. Jest to bardzo zauważalny trend, który wpływa na prestiż całej okolicy jak i realnie podnosi ceny nieruchomości na Saskiej Kępie.

Dla kogo?

Oferta jest skierowana do inwestorów szukających okazyjnego zakupu gruntu bądź budynku do generalnego remontu na Saskiej Kępie. Budynek można wyremontować na piękny dom dla własnego użytku bądź rozbudować pod powierzchnie biurowe.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium