Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Dom na sprzedaż Konstancin Osiedle Harmonium
Konstancin-Jeziorna
KONSTANCIN-JEZIORNA
SPRZEDAŻ
2 145 000 PLN
11 230.37 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 191 m²
Liczba pokoi: 5
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2015
Numer oferty: 28/7447/ODS

Opis nieruchomości

Piękny dom w Konstancinie-Jeziornie o. “Harmonium”

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się jedynie kilkadziesiąt metrów od powsińskiego ogrodu botanicznego i parku kultury. W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna i segmentowa oraz pełna infrastruktura miejska tj.sklepy użytku codziennego: pralnia, piekarnia, restauracje, kawiarnie. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się przedszkola, szkoły, w tym międzynarodowe min. International American School. Osiedle “Harmonium” to kameralne, zamknięte osiedle domów w zabudowie bliźniaczej otoczonych terenami zielonymi. Dogodny dojazd z Warszawy odbywa się nową, dwupasmową drogą łączącą Konstancin z Wilanowem.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium