ŁAZY
SPRZEDAŻ
1 060 000 PLN
8 548.39 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 124 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2016
Numer oferty: 54/7447/ODS

Opis nieruchomości

Skrajny segment na granicy Magdalenki

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po sześciu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Strategia Sprzedaży:

Nieruchomość została sprzedana w ramach współpracy pomiędzy agentami naszej agencji w systemie off the market. Finansowanie na zakup nieruchomości zostało wykonane przez nasze biuro kredytowe Małycha Business Finance.

Lokalizacja:

Dom jest usytuowany na urokliwym Osiedlu na Skraju Lasu zlokalizowanym w miejscowości Magdalenka/Łazy, zaledwie 20 km od centrum Warszawy, w otoczeniu pięknych lasów oraz terenów rekreacyjnych. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie chcących szybko znaleźć się w Warszawie. Osiedle położone obok nowoczesnej szkoły podstawowej i gimnazjum. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziecie Państwo również przedszkola, kluby dla dzieci oraz place zabaw i boiska sportowe.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją.

Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Zadzwońcie do nas koniecznie!

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium