Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Lokalizacja: Zapraszam do zakupu mieszkania na malowniczym Osiedlu “Idzikowskiego”, usytuowanym przy ulicach Czerniakowskiej iIdzikowskiego
Mokotów, Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 080 000 PLN
14 979.20 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 72.1 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 919/7447/OMS

Opis nieruchomości

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie Czerniaków/Mokotów

Trzypokojowe funkcjonalne mieszkanie Mokotów/Czerniaków

Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży

Lokalizacja:
Zapraszam do zakupu mieszkania na malowniczym Osiedlu “Idzikowskiego”, usytuowanym przy ulicach Czerniakowskiej iIdzikowskiego i Witosa. To osiedle stanowi prawdziwą oazę zieleni, z licznie rozmieszczonymi drzewami, placem zabaw, boiskami do gier oraz kortem tenisowym. Świetnie skomunikowane, osiedle składa się z niskich budynków wielorodzinnych- bloków, położonych na  przestronnej działce, co tworzy kameralną i przyjazną atmosferę dla mieszkańców.

Opis Nieruchomości:

To bardzo zadbane i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 72.10 m², które składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, garderoby, łazienki oraz oddzielnego WC.  Dodatkowo posiada balkon z widokiem na drzewa który stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu, idealne na ciepłe letnie wieczory. Układ mieszkania został starannie zaprojektowany, zapewniając funkcjonalność i komfort mieszkania.
Co więcej, nieruchomość jest dwustronna, a okna wychodzą na północny zachód oraz południowy wschód, co gwarantuje optymalne doświetlenie wnętrza i możliwość cieszenia się zarówno porannym, jak i popołudniowym słońcem. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane, łącznie z wymianą pionów ciepłej i zimnej wody, więc nowy właściciel nie będzie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z remontem po zakupie.

Standard wykończenia:

Bardzo dobry standard nieruchomości. Na podłodze w pokojach oraz przedpokoju znajduje się parkiet w stanie idealnym, dodający elegancji i ciepła całemu wnętrzu. Kuchnia oraz łazienka posiadają podgrzewane podłogi. Mieszkanie jest wyposażone w alarm.

Rozkład Pomieszczeń:
Nieruchomość została zaprojektowana bardzo funkcjonalnie, dając mieszkańcom poczucie zarówno swobody, jak i prywatności.

Pokój z balkonem 18,10 mkw
Pokój średni 12,60 mkw
Pokój mniejszy 8,41 mkw
Oddzielna  kuchnia 8,45 mkw
Garderoba – jako osobne i zamykane pomieszczenie 5,25 mkw
Łazienka 3,99 mkw
Oddzielne WC 1,40 mkw
Przedpokój 12 mkw

Kto Tu Może Zamieszkać:

Idealne dla rodziny 2+1, pary lub singli, poszukujących komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy
z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych i wszystkich udogodnień życia codziennego.

Dodatkowe Informacje:
Dodatkowo, do mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni około 10 m².
Parking: Nowy właściciel może kontynuować najem dwóch  miejsc parkingowych na zewnętrznym parkingu w obrębie osiedla, każde dostępne za opłatą 100 zł/miesiąc.
Nieruchomość ma status: własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu. Osiedlem zarządza MSM “Energetyka”. Obecnie niemożliwe jest założenie księgi wieczystej dla lokalu.

Uwaga: Zakup mieszkania w związku z niemożnością założenia w obecnej chwili KW, może się odbyć wyłącznie bez posiłkowania się kredytem hipotecznym.

*** Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.
 

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium