Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkania sprzedaż. Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka
Nowa Praga, Polska, Praga Północ
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
517 650 PLN
17 500.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 29.58 m²
Liczba pokoi: 1
Liczba sypialni: 1
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 975/7447/OMS

Opis nieruchomości

Kawalerka w Apartamentowcu Szwedzka 4


Mieszkanie w stanie deweloperskim (29,58 mkw) w unikatowym Apartamentowcu przy ul. Szwedzkiej 4.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie o powierzchni 29,58 mkw składa się z pokoju z aneksem kuchennym (pow. 24,82 mkw), łazienki (pow. 4,25 mkw) oraz balkonu o powierzchni 4,36 mkw. Usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w parkingu podziemnym, co stanowi wartość dodaną tej nieruchomości. Do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia.

Standard wykończenia:

Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dostosowania wnętrza do własnych preferencji.
Inspirująca industrialną przeszłością Pragi architektura budynku oraz dopracowane biało-czarne wykończenie klatek schodowych łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Rozkład pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, tworząc spójną przestrzeń mieszkalną. Dodatkowo, wyposażone jest w przeszklony balkon, który powiększa mieszkanie. Łazienka została starannie zaprojektowana, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w klimatycznej części Pragi Północ, w budynku przy ul. Szwedzkiej 4,  oddanym do użytku w 2020 r. Bliskość ul. Radzymińskiej i Dworca Wileńskiego zapewnia łatwy dostęp do komunikacji: tramwajów, autobusów oraz PKP. Bliskość stacji metra ‘Szwedzka’ oraz świetne połączenia autobusowe z ulicy Radzymińskiej, ułatwiają podróżowanie po całym mieście.W pobliżu znajduje się  dogodna infrastruktura, m.in: gabinety lekarskie, sklepy spożywcze ( Żabka w budynku, pobliski Kaufland), piekarnia, boisko sportowe.

Kto tu może zamieszkać:
Nieruchomość ta idealnie nadaje się dla singli lub par, poszukujących kompaktowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji.

Dodatkowe informacje:
Wg dewelopera  “Szwedzka 4″ to miejsce dla ludzi, których nie definiuje wiek, lecz plany na przyszłość.” Praga Północ to dzielnica z wyjątkowym, kosmopolitycznym charakterem, przypominającym berliński Kreuzberg. Bogata w kawiarnie, restauracje i galerie sztuki, zapewnia mieszkańcom nieustanny dostęp do różnorodnych atrakcji i aktywności rekreacyjnych. Mieszkanie przy Szwedzkiej 4 to nie tylko komfortowe miejsce do zamieszkania, ale także doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków tej fascynującej dzielnicy.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium