Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie do sprzedaży na ostatnim piętrze przy ul. Obrzeżnej / na Mokotowie
Mokotów, Polska, Służewiec
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 184 820 PLN
18 600.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 63.7 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2013
Numer oferty: 675/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po siedmiu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Marta Bednarczyk – Golianek, Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Służewiec to nie tylko biznesowa strefa Mokotowa. To atrakcyjne, wygodne i dające wiele możliwości miejsce do życia.  Osiedle “Hubertus” to ceniona, przemyślana, dobrej jakości inwestycja. Pięknie zaaranżowane w różnego typu zieleń, z udogodnieniami dla dzieci w postaci placów zabaw. Jednocześnie z licznymi alejkami, ławkami, ustronnymi miejscami, umożliwiającymi odpoczynek już w ramach samego osiedla . Wzdłuż ulicy Obrzeżnej znajduje się mnóstwo restauracji, sklepów, piekarni i kawiarni.

To swojego rodzaju “promenada” zapełniona nie tylko lokalami usługowo-handlowymi, ale także mnóstwem wysokich, masywnych drzew. To wszystko skłania do spędzania wolnego czasu w obrębie swojego miejsca zamieszkania. W najbliższej okolicy znajdują się ponadto: galeria Westfield Mokotów, punkty medyczne, pływalnia, żłobki, przedszkola, szkoły (w tym jedna z najlepszych w Warszawie Szkoła im. Jana Gutenberga). Na uwagę zasługuje także zagłębie restauracyjne przy ul. Postępu 5.

Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Marta Bednarczyk-Golianek
Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium