Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie do sprzedaży w Śródmieściu
Polska, Śródmieście, Stare i Nowe Miasto
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
17 900.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 45 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 1
Rok budowy: 1961
Numer oferty: 630/7447/OMS

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie na Nowym Mieście

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Maryna Ćwiklińska – Team Leader naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Wymarzone miejsce dla osób, które poszukują mieszkania w urokliwych zakątkach Śródmieścia Warszawy. Kameralne otoczenie niskich budynków i kamienic ulokowanych wśród zielonych skwerów zapewnia bardzo komfortowe warunki do życia. Tuż za budynkiem, w odległości 150 m rozciąga się malowniczy Rynek Nowego Miasta. Po sąsiedzku tętnią życiem uliczki Starego Miasta, 600 m dalej znajduje się Plac Zamkowy, a kontynuując spacer dotrzemy do gwarnych Bulwarów Wiślanych. Wracając do domu warto zatrzymać się w Ogrodzie Krasińskich lub Saskim.
Dużą zaletą lokalizacji przy ulicy Świętojerskiej jest bliskość wielu atrakcji a jednocześnie komfortowa odległość od ruchu turystycznego.

Maryna Ćwiklińska
Team Leader - Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium