Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Bemowo Waldorffa
Bemowo, Fort Bema
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
745 000 PLN
13 545.45 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 55 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2018
Numer oferty: 26/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po ośmiu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Lukasz Sius – Agent Nieruchomości naszej agencji. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Fort Bema jest bardzo dobrze zorganizowanym parkiem miejskim, lubianym przez spacerowiczów z dziećmi i psami, biegaczy oraz rowerzystów. Przy forcie znajduje się olbrzymi kompleks dla dzieci (parę zróżnicowanych placów zabaw) oraz inne atrakcje takie jak park linowy, siłownia plenerowa, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, hale sportowe oraz lodowisko. Doskonała lokalizacja pod kątem komunikacyjnym dzięki trasie S8 – bardzo łatwy wyjazd z Warszawy oraz połączenie z resztą dzielnic.
W bliskiej odległości znajduje się również pełna infrastruktura handlowo usługowa: Lidl, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe.

Osiedle Awangarda:

To prestiż, nowoczesność i dobra energia. Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały, a wszystko to zaprojektowane przez pracownię architektoniczną OPA Architekci. Niska kameralna zabudowa, całodobowa ochrona oraz monitoring pozwoli poczuć się bezpiecznie mimo iż za oknem nie odczujemy ciekawskiego wzroku sąsiada.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium