Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż.Lokalizacja:Ursus jest jedną z najmniejszych i najbezpieczniejszą dzielnicą Warszawy. Cieszy się dużą popularnością wśród ludzi młodych i bardzo dynamicznie się rozwija. Przyciąga dużą ilością zieleni i łatwym dojazdem do głównych punktów biznesowych w Warszawie. Blok mieszkalny położony jest w bardzo dobrym punkcie na Skoroszach, zaraz obok przystanku komunikacji miejskiej (bezpośrednie połączenie z Centrum) oraz kilka minut pieszo do stacji kolejowej PKP Ursus. Wokół jest wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.Nieruchomość:Dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 29,10 m2 znajduje się na parterze bloku przy ulicy Walerego Sławka 4
Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
16 151.20 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 29.1 m²
Liczba pokoi: 1
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 867/7447/OMS

Opis nieruchomości

Super kawalerka na Skoroszach

Gotowy i dostępny od zaraz lokal mieszkalny w świetnej lokalizacji na Skoroszach stanowi bardzo atrakcyjną propozycję pod inwestycję bądź jako pierwsze mieszkanie dla singla. Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej sprzedaży.

Lokalizacja:
Ursus jest jedną z najmniejszych i najbezpieczniejszą dzielnicą Warszawy. Cieszy się dużą popularnością wśród ludzi młodych i bardzo dynamicznie się rozwija. Przyciąga dużą ilością zieleni i łatwym dojazdem do głównych punktów biznesowych w Warszawie. Blok mieszkalny położony jest w bardzo dobrym punkcie na Skoroszach, zaraz obok przystanku komunikacji miejskiej (bezpośrednie połączenie z Centrum) oraz kilka minut pieszo do stacji kolejowej PKP Ursus. Wokół jest wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Nieruchomość:
Jednopokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 29,10 m2 znajduje się na parterze bloku przy ulicy Walerego Sławka 4.  Mieszkanie jest bardzo ustawne i wygląda na większe niż w rzeczywistości. Jest po generalnym remoncie i świeżo urządzonej kuchni (został tylko montaż płyty kuchennej, elektryk jest już umówiony). Pod blatem kuchennym zostało zaplanowane miejsce na pralkę, przyłącze jest gotowe. Wszystkie piony były wymieniane w 2022 roku. Ściany wewnątrz lokalu to ścianki działowe z karton gipsu. W razie potrzeby zmiany aranżacji ścian można to zrobić bez uszkodzenia podłogi. Mieszkanie jest ciche, okna pokoju wychodzą od strony podwórka. Nieruchomość pachnie świeżością i po zakupie kilku niezbędnych mebli będzie gotowa do wprowadzenia.

W aktualnym stanie składa się z :
salonu ( ok 17 m2 )
kuchni ( ok 7 m2 )
toalety ( ok 2 m2 )
przedpokoju ( ok 3 m2 )

Dla kogo:

Przestrzeń jest idealna dla singla lub pod inwestycję.

Dodatkowe informacje:
Do mieszkania przynależy piwnica na poziomie -1 o wielkości około 2 m2

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Izabela Jóźwiak-Brodowska
Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium