Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Muranów kawalerka
Muranów, Wola
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
576 000 PLN
16 000.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 36 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1955
Numer oferty: 378/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po pięciu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Kamienica znajduje się przy ulicy Wałowej a więc tuż przy wejściu do ogrodu Krasińskich założonego w 1676 roku oraz przy ogrodach ambasady Chińskiej Republiki Ludowej. Bliskość terenów zielonych, nieznaczna odległość od Starego Miasta (5 min spacerem), dostępność komunikacji miejskiej w tym metra stanowi o wielkiej atrakcyjności tego miejsca. Mieszkanie znajduje się w pobliżu Ogrodu Krasińskich – który został zaprojektowany przez jednego z najwybitniejszych warszawskich architektów Tylmana z Gameren. Ogród udostępniono publiczności w 1766 roku, niedawno został zrewitalizowany.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium