Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż saska kępa genewska
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
12 609 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 115 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1950
Numer oferty: 86/7447/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie z genialnym ogrodem

Niezwykłe mieszkanie posiadające jeden z największych ogródków przynależących do nieruchomości o wielkości prawie 300 mkw. Nieruchomość to dziś mieszkanie 3 pokojowe, które w łatwy sposób można przerobić na 4 pokoje lub więcej dołączając piwnicę znajdującą się pod mieszkaniem – przyziemie. Co więcej, na posesji można wygospodarować dwa miejsca parkingowe. Mieszkanie posiada ogromny potencjał i wymaga remontu.

Lokalizacja:

Apartament mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Saskiej Kępy – wyjątkowym adresie na mapie stolicy, oferującym nieruchomości w segmencie premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej prestiżową i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską, a elegancja konkuruje z nonszalancją. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Bliskość Mostu Łazienkowskiego, Mostu Poniatowskiego, Wału Miedzeszyńskiego czy Alei St. Zjednoczonych, zapewniają komfort poruszania się. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje maksymalnie 12 min. Saska Kępa to kameralność i równocześnie łatwy dostęp do zgiełku i atrakcji życia w centrum miasta. To wszystko sprawia, że jest to dzielnica ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem wśród osób poszukujących swojego wymarzonego lokum.

Bliskość Parku Skaryszewskiego, Stadionu Narodowego, ulicy Francuskiej – to kolejne atuty tej nieruchomości. Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania, spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie mieści się na parterze w domu wybudowanym w latach 50-tych. Posiada 84 mkw metraż mieszkania, dodatkowo 8 mkw ogrodu zimowego, oraz 55 mkw piwnicy, oraz niezwykły 298 mkw ogród i dwa miejsca postojowe przed domem. Jest to unikatowa propozycja dla osób poszukujących mieszkania dla rodziny będącego zamiennikiem domu, oraz dla osób poszukujących nieruchomości pod biuro.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Jest to idealne miejsce dla osób szukających nieruchomości z klimatem na magicznej Saskiej Kępie. Mieszkanie doskonałe dla pary z dzieckiem, bądź pod biuro. Ze względu na możliwości aranżacyjne mieszkanie nabiera dodatkowych walorów.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Managing Director
Telefon: +48 668 436 366
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium