Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Saska Kępa Międzynarodowa
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 045 905 PLN
14 731.06 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 71 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2016
Numer oferty: 399/7447/OMS

Opis nieruchomości

Kameralne mieszkanie w centrum Saskiej Kępy

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po ośmiu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Olga Małycha – Managing Partner w naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Villa Onyx:

Villa Onyx to bardzo kameralny budynek, tylko dla 28 rodzin. Każda nieruchomość w tym budynku została wyposażona w systemowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji oraz ogrzewanie kanałowe. Przy budynku znajduje się ogrodzony zielony skwer, przy wejściu jest recepcja z funkcją ochrony i concierge. Villa Onyx stanowi idealny przykład współczesnej architektury.

Lokalizacja:

Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Saskiej Kępy – wyjątkowym adresie na mapie stolicy, oferującym nieruchomości w segmencie premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej prestiżową i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

 

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium