Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Żoliborz Dziennikarski Krajewskiego
Stary Żoliborz, Żoliborz
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
649 000 PLN
12 980.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 50 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 1935
Numer oferty: 80/7447/OMS

Opis nieruchomości

Piękne 2-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek znajduje się w przepięknej części Żoliborza w otoczeniu zieleni, skwerów, parków. Bliskość Metra Dworzec Gdański (12 minut), trasy szybkiego ruchu S8, pozwala mieszkańcom w bardzo krótkim czasie przemieścić się do południowych dzielnic miasta i na prawą stronę Wisły. Dojazd do centrum nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut- około 15 minut (tramwajem) lub 8 min metrem. W niewielkiej odległości znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, restauracje, kawiarnie oraz przychodnia lekarska. W pobliżu mieszczą się banki oraz inne punkty usługowo- handlowe. Miłośnicy świeżych owoców i warzyw docenią bliskość targu owocowo-warzywnego. Natomiast wielbicieli zakupów ucieszy bliskość Centrum Targowego i Galerii Północnej.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium