Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na starej saskiej kępie aldony
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
850 000 PLN
16 346.15 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 52 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1936
Numer oferty: 77/7447/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie na Parterze na Starej Kępie

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilkunastu dniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Apartament mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Saskiej Kępy – wyjątkowym adresie na mapie stolicy, oferującym nieruchomości w segmencie premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej prestiżową i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską, a elegancja konkuruje z nonszalancją. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium