Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na starej saskiej kępie zwycięzców
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 390 000 PLN
12 990.65 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 107 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1936
Numer oferty: 88/7447/OMS

Opis nieruchomości

Unikatowe mieszkanie na poddaszu na Kępie

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po dwóch miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Managing Director naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom. Dawid sprzedaje 9 na 10 powierzonych mu nieruchomości.

Lokalizacja:

Apartament mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Saskiej Kępy – wyjątkowym adresie na mapie stolicy, oferującym nieruchomości w segmencie premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej prestiżową i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską, a elegancja konkuruje z nonszalancją. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

 

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium