Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie świetnie wkomponuje się w potrzeby osób, które wybierają rozwiązania idealnie dopasowujące się do indywidualnego stylu życia nawet najbardziej wymagających. Jest to odpowiednia przestrzeń dla wszystkich szukających spełnienia oraz radości z codziennego funkcjonowania. Sympatycy stylu, oryginalności czy prostych rozwiązań z pewnością docenią komfort oraz nietuzinkowość tego mieszkania oraz samą lokalizację w tak pełnym szyku miejscu. Mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary jak i małżeństwa z dzieckiem.
Praga Północ, Szmulowizna
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
899 000 PLN
18 729.17 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 48 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1910
Numer oferty: 469/7447/OMS

Opis nieruchomości

Loft na warszawskiej Pradze

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po ośmiu tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Loft przyciągający uwagę swoim ciekawym wykończeniem mieszkanie w stylu loftowym. Wysokie sufity, niezwykle dopracowane jakościowo i wręcz stylistycznie artystyczne wnętrza budzą zachwyt. Mieszkanie, jak i sam budynek zwracają na siebie uwagę swoim wzorowym wykończeniem. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

To obok kompleksu Koneser jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na Pradze, a w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie stwarza wrażenie tak bardzo poszukiwanego na rynku. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością wielu ciekawych punktów, jak chociażby mnogość restauracji, sklepów czy tak wyjątkowych miejsc jak Muzea czy miejsca rozrywki. Co więcej, osoby wybierające transport samochodowy nie muszą tutaj martwić się o miejsce parkingowe.

 

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium