Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Na sprzedaż . Prezentowana nieruchomość jest przedmiotem wyłącznej umowy naszej agencji.
Polska, Wola
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
20 843.37 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 24.9 m²
Liczba pokoi: 1
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 849/7447/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka na Odolanach przy ul. Symbolicznej.
Prezentowana nieruchomość jest przedmiotem wyłącznej umowy naszej agencji.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość mieści się na ostatnim, piątym piętrze w budynku z 2014 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 24,9mkw i składa się z hallu z aneksem kuchennym, przestronnego pokoju oraz funkcjonalnej łazienki z prysznicem. Dotychczasowe użytkowanie na długoterminowy najem nadaje nieruchomości charakter użytkowy, a lekki remont odświeży wnętrze i pozwoli na dostosowanie do nowych potrzeb. Choć brakuje balkonu, mieszkanie korzysta z południowej ekspozycji, co gwarantuje obfitość naturalnego światła, tworząc przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi oraz kompaktowej wielkości, stanowi ono idealną propozycję dla singli, studentów czy osób ceniących wygodę i intymność.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wola, na Odolanach, przy ulicy Symbolicznej. Okolica ta oferuje bogatą infrastrukturę oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. Dodatkowo, aktualnie trwają prace przy ulicy Jana Kazimierza, które mają na celu zapewnienie większej ilości zieleni oraz poprawę estetyki otoczenia. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z centrum miasta, co ułatwia szybkie i wygodne podróżowanie komunikacją miejską – budowa nowej linii tramwaju skróci czas dojazdu do Ronda Daszyńskiego. Ta atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób ceniących wygodę życia w bliskim sąsiedztwie centrum oraz bogatej infrastruktury miejskiej.

Blok znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy Jana Kazimierza na zamkniętym, strzeżonym terenie. Jest to kameralna część osiedla.

Kto może tu zamieszkać:

Mieszkanie będzie idealnym rozwiązaniem dla singli oraz studentów. Jest to ciekawa propozycja dla inwestorów pod wynajem długoterminowy.

Dodatkowe informacje:

Do mieszkania nie przynależy miejsce postojowe.
Informacja dla osób spoza UE – udział w użytkowaniu wieczystym.
W ofercie przedstawione są aktualne zdjęcia nieruchomości oraz przykładowe wizualizacje.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium