Paula Ojrzyńska

Paula Ojrzyńska

icon-instagram

Licencja Pośrednika nr 29019

Doświadczenie: Paula rozpoczęła swoją podróż zawodową już w Hiszpanii, gdzie pracowała w branży finansowej. Po powrocie do Polski dołączyła do załogi Domu Maklerskiego, gdzie wspierała najpierw klientów detalicznych z Hiszpanii i Ameryki Południowej a następnie klientów biznesowych z całego świata. Jej doświadczenie nauczyło ją, że praca w sektorze Premium i na wyłączność pozwala zaangażować się maksymalnie w powierzone zadanie, a dodatkowo buduję relacje na lata. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, konkretnie i zadaniowo. Nie straszne są dla niej przeciwności losu. Decyzja o dołączeniu do zespołu MNP była przemyślana i bardzo świadoma.

Kwalifikacje: Absolwentka Uniwersytetu Complutense w Madrycie na kierunku handlowym. Rozwija się w branży nieruchomości poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju eventach i szkoleniach. Stawia w 100% na rozwój osobisty.

Zainteresowania: Podróże: uwielbia najdalsze zakątki Świata, zwłaszcza te otoczone naturą. Gastronomia: smakosz kuchni wegetariańskiej.

Sport: uwielbia siatkówkę, basen i tabatę

Języki: hiszpański, angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium