Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 27. Apartament stanowi idealny wybór dla osób poszukujących bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej dzielnicy. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy współpracy.
Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
16 289.94 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 79.19 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 893/7447/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 27. Apartament stanowi idealny wybór dla osób poszukujących bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej dzielnicy. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy współpracy.

Lokalizacja:
Okolica otoczona jest rozległymi terenami zielonymi, a osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema. Jest bardzo duży atut dla osób lubiących rekreację i aktywne spędzanie czasu w plenerze. W samym kompleksie osiedlowym znajduje się zarówno publiczne, jak i prywatne przedszkole oraz prywatny żłobek. Ponadto, na terenie dostępne są sklepy spożywcze, warzywniak, apteka, pracownia fryzjerska, pralnia, weterynarz, stomatolog, sklep z winem, sklep z automatami vendingowymi, park do streetworkoutu oraz plac zabaw. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się również sklep Lidl. Lokalizacja ta jest świetnie skomunikowana – bezpośrednio pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy dowożący bezpośrednio do pobliskiej stacji metra. Niedaleko znajduje się również trasa szybkiego ruchu (S8).

Opis nieruchomości:

Mieszkanie o powierzchni 79,19 mkw znajduje się w budynku z 2008 roku na zamkniętym i chronionym Osiedlu Leśnym. Zarówno elewacja budynku, jak i części wspólne są dobrze utrzymane. Składa się ono z dwóch sypialni, salonu z półotwartą kuchnią, łazienki oraz toalety. Mieszkanie jest dwustronne, posiada loggię z ekspozycją północno-wschodnią i przyjemnym widokiem na zieleń na terenie osiedla.

Lokal składa się z:
salonu (20 mkw)
kuchni (14 mkw)
2-óch sypialni (14 mkw i 13 mkw)
łazienki z prysznicem (6 mkw)
toalety (2 mkw)
przedpokoju z ogromną szafą w zabudowie (10 mkw)
loggi  (10,5 mkw)

Dodatkowe informacje:
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie -1, za dodatkową opłatą w wysokości 60 000 zł.
Rodzaj własności – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:
To idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dzieckiem.

***

Zapraszamy do oglądania.
Więcej interesujących ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść tego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Izabela Jóźwiak-Brodowska
Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium