Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Słoneczny i przestronny 3-pokojowy apartament w doskonałym punkcie Miasteczka Wilanów. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.
Polska, Wilanów
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
22 900.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 92.72 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 845/7447/OMS

Opis nieruchomości

Apartament pełen światła na Wilanowie 3 pok.

Słoneczny i przestronny 3-pokojowy apartament w doskonałym punkcie Miasteczka Wilanów. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Miasteczko Wilanów to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć w pobliżu całą infrastrukturę miejską oraz dostęp do miejsc rekreacji. W bliskim sąsiedztwie popularna Plaża Wilanów, liczne kawiarnie, restauracje, obiekty sportowe (kluby fitness, golf, korty tenisowe, basen), ścieżki rowerowe, a także Muzeum Pałacu Króla Jana III oraz Park Kultury w Powsinie. To wszystko zapewnia zróżnicowaną ofertę spędzania wolnego czasu. Nie brakuje również placówek edukacyjnych. W pobliżu kilka szkół państwowych oraz międzynarodowych – American School of Warsaw, Międzynarodowa Szkoła Europejska, Polsko-Niemiecka Szkoła, British Primary School of Wilanów. Dla najmłodszych znajdują się tu liczne żłobki i przedszkola.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 2010 roku. Apartamentowiec jest bardzo zadbany, wykonany z najwyższej klasy materiałów.

Przestrzeń tego wyjątkowo jasnego i słonecznego apartamentu jest bardzo dobrze rozplanowana. Wiele szaf i wnęk w zabudowie pozwala maksymalnie wykorzystać i odpowiednio spożytkować powierzchnię. Jednocześnie prawie 3-metrowa wysokość pomieszczeń i duża przestrzeń daje poczucie swobody i komfortu. Przeszklenie z ekspozycją południową (3,5 m wysokości) nadaje apartamentowi niezwykłego charakteru.

Standard wykończenia:

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nowocześnie i ze smakiem.standard wykończenia jest bardzo dobry.

Rozkład pomieszczeń:

W skład apartamentu wchodzi:

– salon wraz z otwartą kuchnią i dużym balkonem,
– sypialnia z garderobą,
– pokój dziecięcy lub gabinet,
– łazienka z wanną,
– toaleta.
Apartament jest dwustronny z ekspozycją na południowy-zachód od strony salonu z kuchnią, a północ- wschód od strony sypialni.
Do apartamentu dodatkowo przynależy miejsce w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł.

Kto tu może zamieszkać?

Apartament szczególnie polecany osobom szukającym infrastruktury miejskiej z połączeniem licznych obiektów rekreacji. Z racji wielkości jest bardzo dobrze dopasowany dla par planujących wspólną przyszłość oraz rodzin z dziećmi, dla których bliskość przedszkoli czy szkół zarówno publicznych, jak i prywatnych, będzie dużym atutem.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Karolina Szewczykowska
Team Leader – Senior Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium