Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Warszawa, Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w wyremontowanym i ocieplonym bloku z windą. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.
Polska, Wola
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
790 000 PLN
13 982.30 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 56.5 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 947/7447/OMS

Opis nieruchomości

3-pokojowe, jasne mieszkanie przy Parku.

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w wyremontowanym i ocieplonym bloku z windą.  Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Dzień otwarty:

Środa 12 :00-15:00
Proszę o wcześniejsze umówienie prezentacji.

Lokalizacja

Budynek przy Al. Prymasa Tysiąclecia 97, znajduje się w miejscu dobrze skomunikowanym z innymi częściami miasta. Osiedle zlokalizowane jest równolegle do Al. Prymasa Tysiąclecia – odległość 200-400 m. dzieli nas od licznych linii tramwajowych i autobusowych a także stacji PKP WOLA.
Od Metra Młynów dzielą nas 2 przystanki autobusowe (7 minut) lub 15-minutowy spacer a od Metra Płocka – 2 przystanki tramwajowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się piękne Parki – z licznymi atrakcjami dla dzieci, ścieżką rowerową, leżakami do opalania i fontanną oraz Park Wodny Moczydło.

Opis Nieruchomości

Nieruchomość mieści się na podwyższonym parterze w budynku z 1970 roku. Blok po termomodernizacji. W ostatnich latach wyremontowano klatki, balkony, windę. W budynku wymienione także instalacje: elektryczna, hydrauliczna, kanalizacyjna i ciepłownicza.

Mieszkanie ma powierzchnię 56,5 mkw, składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza z dużą szafą. Istnieje możliwość połączenia kuchni z jednym pokojem i stworzenia nowoczesnej przestrzeni dziennej.
Mieszkanie ma zachodnią ekspozycję i duże okna co zapewnia dobre doświetlenie. Widok na wewnętrzną część osiedla – piękne drzewa i krzewy.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Na osiedlu duży parking dla mieszkańców – za szlabanem.

Grunty są uregulowane – jest KW. 
Można kredytować zakup.

Standard wykończenia 

Wymienione okna plastikowe. Na podłogach parkiet, który można odrestaurować. Pokoje wymagają odmalowania a kuchnia i łazienka remontu.
Osoby szukające mieszkania do własnej aranżacji z pewnością wyczarują w tym mieszkaniu wyjątkowe wnętrza. W ofercie przykładowa aranżacja.

Dla kogo?
Mieszkanie idealne dla pary i rodziny  2+1, 2+2.. 
Sprawdzi się także jako lokata kapitału – inwestycja pod wynajem, długo- lub krótkoterminowy.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium