Urszula Szreder

Urszula Szreder

instagram-icon

Doświadczenie: Urszula jest handlowcem z ponad 10 letnim doświadczeniem w sektorze Premium. Pracowała z klientami indywidualnymi oraz korporacyjnymi, co nauczyło ją dyscypliny i kontrolowania kilku procesów jednocześnie.
W swojej pracy stawia na długofalowe relacje oparte na regularnym kontakcie i zaufaniu. Wysoko ceni sobie czas swoich klientów, dlatego wykorzystuje swój, na profesjonalne przygotowanie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji.
Klienci doceniają jej wiedzę, entuzjazm i zaangażowanie w cały proces sprzedaży.

Kompetencje: Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Marketingu i Zarządzania. Dbając o swój rozwój, aktywnie uczestniczy w biznesowych szkoleniach z zakresu negocjacji handlowych i kompetencji sprzedażowych, nie zapominając również o rozwijaniu sfery duchowej.

Zainteresowania: Amatorka sportów wodnych i zimowych a także rozbudowanych gier planszowych. Wolny czas spędza z rodziną i samą ze sobą. Pasjonatka rozwoju duchowego, równowagę potrzebną do wymagającej pracy z klientem znajduje medytując i dbając o własny ogród.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium