WARSZAWA

WYNAJEM

84 PLN/m²
3 600 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 43 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2021
Numer oferty: 22/7447/OMW

Opis nieruchomości

Nowe mieszkanie przy porcie praskim

Unikatowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze. Prezentowana nieruchomość to piękne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Okrzei.

To właśnie tutaj bije tutaj kulturalne serce stolicy, a knajpki, kluby czy kafejki sprawiły, że życie w północnej części Pragi nabiera kolorytu. Rola ulic Jagiellońskiej czy właśnie Okrzei urasta to rangi tych pierwszorzędnych i czołowych, co widać również po rosnącej wartości praktycznie wszystkich zabudowań, stając się tymi pożądanymi, a wręcz rozchwytywanymi…

Lokalizacja:

Praktycznie cała prawobrzeżna część Warszawy przeżywa niesamowity rozkwit, ale chyba najmocniej jest to odczuwalne właśnie na północnej Pradze – klimatyczne kamienice, a także industrialne budynki są rewitalizowane i adaptowane na jakże oryginalne biura czy mieszkania.

Bliskość terenów zielonych jak chociażby Parku Praskiego (950 m) wraz z warszawskim ogrodem zoologicznym, Parku Skaryszewskiego (1,2 km) czy samej Wisły. Tak dobra lokalizacja zapewnia bliskość z Centrum, a dzięki stacjom metra Dworzec Wileński (700 m) oraz Stadion Narodowy (950 m), rozbudowanej sieci tramwajowej i komunikacji miejskiej dojazd do każdej części miasta jest wyjątkowo szybki i prosty!

Standard wykończenia:

Mieszkanie jest nowe, pięknie wykończone. O projekt i wystrój zadbała znana warszawska pracownia architektoniczna. Sypialnie od strefy dziennej oddziela szklana ściana przez co mieszkanie zyskuje na przestronności. Nie wyklucza to jednak prywatności, którą można uzyskać przesłaniając szklaną ścianę zasłoną, znajdującą się w części sypialnianej.

Kto może tu zamieszkać?

Cała dzielnica staje się aktualnie emanującą coraz większym źródłem energii enklawą artystów oraz wielbicieli sztuki czy majestatycznego klimatu. Mnogość kawiarni czy kameralnych restauracji w otoczeniu przedwojennych kamienic, ale również powstające na każdym kroku galerie bądź miejsca kultu kultury pozwalają kreować północną Pragę na niezwykle nastrojowe miejsce.

Olbrzymi potencjał urzeczywistnia się każdego kolejnego dnia – sięgające coraz dalej zasięgiem metro, powstające tak intrygujące swoim kunsztem miejsca jak Port Praski, Centrum Koneser czy odzyskujące należyty blask budynki i kamienice.

Dodatkowe informacje:

Do mieszkania przynależy balkon z ekspozycją południowo zachodnią. Nowi lokatorzy unikną problemów z parkowaniem – do mieszkania przynależy miejsce w garaży podziemnym wraz z pomieszczeniem gospodarczym zlokalizowanym przy miejscu parkingowym (+300zł).

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Łukasz Sius
Team Leader – Real Estate Advisor
Telefon: +48 517 486 722
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium