WARSZAWA

WYNAJEM

70.51 PLN/m²
5 500 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 78 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1936
Numer oferty: 72/7447/OMW

Opis nieruchomości

Wspaniałe mieszkanie / wysoki standard

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została wynajęta po kilkunastu dniach od wystawienia. Zlecenie wynajmu nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Anita Williams – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizująca się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Ulica 11 Listopada na Nowej Pradze, to zdecydowanie okolica z historią. Już sama nazwa upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości. To ulica z niezwykłym klimatem, który bardzo dobrze oddaje atmosferę warszawskiej Pragi – po jednej stronie zabudowana unowocześnionymi, dawnymi koszarami wojskowymi z charakterystycznej czerwonej cegły, a po drugiej ocalałą po wojnie zabudową mieszkaniową przeplataną przez nowe budynki.

Prezentowana nieruchomość jest idealnie położona. W przysłowiowym zasięgu ręki znajduje się wszystko, co potrzebne – sklepy, kawiarnie, banki – a bliskość Dworca Wileńskiego, oraz Metra (3 minuty pieszo) zapewnia komfortową komunikację z pozostałymi częściami miasta, wystarczy przejechać przez Most Śląsko-Dąbrowski by dostać się do Starego Miasta oraz Bulwarów Miejskich (2 przystanki tramwajem). 3 minuty spacerem zajmie dojście do urokliwego skweru płk. Antoniego Władysława Żurowskiego, 8 minut do Parku Praskiego oraz Warszawskiego ZOO.

 

Anita Williams
Board Assistant / Junior Real Estate Advisor (Rent)

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium