Polska
WARSZAWA

WYNAJEM

89.71 PLN/m²
Wynajęte

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 65.77 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 133/7447/OMW

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie w Szklanym Domu na Żoliborzu

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została wynajęta po ośmiu czterech tygodniach od publikacji. Zlecenie wynajmu nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Paula Ojrzyńska – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Stary Żoliborz jest miejscem bardzo spokojnym i przyjemnym do życia. Znajdziemy tutaj pełną infrastrukturę, dużo lokali gastronomicznych oraz usługowych oraz wiele ciekawych miejsc do spacerowania.

Sam budynek jest powszechnie znany jako Szklany Dom projektu Juliusza Żórawskiego. Znajduje się przy ul. Mickiewicza 34/36 w Warszawie. Szklany Dom był najnowocześniejszym i najbardziej luksusowym domem wielomieszkaniowym przedwojennego Żoliborza i do dzisiaj cieszy się dobrą opinią. Od 1989 figuruje w rejestrze zabytków.

Mieszkanie jest znakomicie skomunikowane z centrum miasta. Stacja metra Plac Wilsona znajduje się 350 metrów od budynku. Do Parku Stefana  Żeromskiego dojdziemy w 5 minut. Dojście nad Wisłę zajmie nam 20 minut.

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium