Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Wynajem  >  Apartament pod wynajem Powiśle Leszczyńska
Powiśle, Śródmieście
WARSZAWA

WYNAJEM

127.78 PLN/m²
11 500 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 90 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2010
Numer oferty: 56/7447/OMW

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została wynajęta po kilku dniach od wystawienia do wynajmu. Zlecenie zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Anna Matus – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Luksusowe osiedle MENOLLY Nowe Powiśle, to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w Warszawie, zlokalizowana na terenach dawnej elektrociepłowni Powiśle – pomiędzy ulicami Lipową, Leszczyńską, a Wybrzeżem Kościuszkowskim. Odpowiedzialni za ten niesamowity projekt, są projektanci z pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates.

LOKALIZACJA:

Menolly Nowe Powiśle jest zlokalizowane w samym sercu Powiśla. Od północnej części sąsiadujące z budynkiem Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i jego ogrodem botanicznym, a od południa z odrestaurowanym kompleksem handlowo-usługowych Elektrownia Powiśle, a na dodatek od Bulwarów Wiślanych oddziela je jedynie park i nowoczesne Centrum Nauki Kopernik.
Natomiast sam apartamentowiec, w którym zlokalizowana jest nieruchomość został usytuowany w drugiej linii zabudowań i otoczony zacisznymi patio ze wszystkich stron, dzięki czemu gwar pochodzący z otoczenia nie ingeruje w żadnym stopniu w mir domowy.

 

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium