Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Wynajem  >  Mieszkanie na wynajem Stary Mokotów Puławska
Mokotów, Stary Mokotów
WARSZAWA

WYNAJEM

52 PLN/m²
2 500 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 48 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1938
Numer oferty: 14/7447/OMW

Opis nieruchomości

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Warszawskim Starym Mokotowie.

Lokalizacja:

Serce Starego Mokotowa – ul Puławska pomiędzy ul. Madalińskiego i Narbutta. Mieszkanie zlokalizowane jest bezpośrednio przy ulicy Puławskiej a więc w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i zabytkowych kamienic. Należy również wspomnieć, iż w pobliżu mieszkania dostępna jest stacja metra oraz wiele przystanków autobusowych i tramwajowych obsługujących kilkanaście linii pozwalających na sprawne dotarcie do samego centrum i wielu innych dzielnic.

Standard wykończenia:

Mieszkanie zostało wykończone w czwartym kwartale ubiegłego roku z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Nieruchomość niewątpliwie cechuje się w dużej mierze dbałością o wykończenie oraz detale. Ogólnie mówiąc można zauważyć w każdym pomieszczeniu użycie wysokiej klasy materiałów, stanowiąc o solidności całego mieszkania.

Rozkład pomieszczeń:

Niespotykanie dobrze rozplanowane mieszkanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać i odpowiednio spożytkować dostępną przestrzeń. W skład mieszkania wchodzi salon, osobna widna kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Całe mieszkanie w ekspozycji północno-wschodniej. Mieszkanie zlokalizowane jest w drugiej linii zabudowy od ul. Puławskiej co sprawia że mieszkanie jest ciche.

Kto tu może zamieszkać?

Mieszkanie szczególnie polecane osobom szukającym solidnych rozwiązań, dających gwarancję spokojnego funkcjonowania przez cały najbliższy czas. Z racji wielkości i dostępnej powierzchni jest bardzo dobrze dopasowane dla par, a biorąc pod uwagę bliskość przedszkoli czy żłobków osoby z dziećmi również powinny znaleźć tutaj swoje miejsce.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Łukasz Sius
Team Leader – Real Estate Advisor
Telefon: +48 517 486 722
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium