Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Wynajem  >  Na wynajem świetnie zaaranżowany apartament. Dwa pokoje i dodatkowa przestrzeń w postaci garderoby zostały wykończone w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy wynajmu.
Miasteczko Wilanów, Wilanów
WARSZAWA

WYNAJEM

84.04 PLN/m²
3 950 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 47 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2021
Numer oferty: 82/7447/OMW

Opis nieruchomości

Dwupokojowy apartament z garderobą

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została wynajęta po kilku tygodniach od wystawienia. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Anita Williams  – Junior Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek jest położony w prestiżowej części Wilanowa  w otoczeniu stylowej, nowej zabudowy, zieleni i oddalony od szumu głównych ulic Miasteczka. Osiedle powstało w 2021 roku, w projekcie wykorzystano nowoczesne i ciekawe architektonicznie rozwiązania, zachowując przy tym wilanowski klimat.

Wszystkie codzienne sprawy – mniejsze i większe – można zrealizować w kilka minut. Na samym osiedlu znajduje się wiele sklepów oraz lokali usługowych, a kawałek dalej – bliżej Alei Rzeczypospolitej – mamy do wyboru cały wachlarz kafejek oraz restauracji. W 4 minuty można dojść do przystanku autobusowego, co zapewnia komfortową komunikację z pozostałymi częściami miasta. Obwodnicą można dojechać w niecałe 15 minut do mokotowskiego centrum biznesowego.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Anita Williams
Board Assistant / Junior Real Estate Advisor (Rent)

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium