wynajmę mieszkanie

Wynajmę Mieszkanie

Chcesz wynająć nieruchomość? Wynajmiemy mieszkanie za Ciebie!

Wynajmę mieszkanie w Twoim imieniu. W praktyce zaoszczędzimy dla Ciebie mnóstwo czasu, jak i pieniędzy. Wynajmiemy Twoje mieszkanie szybko za dobrą rynkową cenę. Pracujemy tylko na umowie wyłącznej, więc jestemśmy w stanie zaangażować się w 100% dla Ciebie i Twojego mieszkania.

Wynajmę mieszkanie z agentem nieruchomości. Na czym polega taka usługa?

Umowa na wyłączność oferuje Ci komfort pracy z jednym agentem, który prowadzi Twoją sprawę na wielu płaszczyznach. Możesz na nas liczyć w przypadku przygotowania profesjonalnej sesji fotograficznej, jak i opisu który sprzedaje w Internecie. Dzięki naszym kontaktom osobistym możemy wynająć Twoje mieszkanie wykorzystując marketing szeptany, oraz kontakty w innych agencjach nieruchomości segmentu Premium. Posiadamy także know-how jak reklamować sprzedaż mieszkania w Internecie, oraz w mediach społecznościowych. Finalnie jesteśmy doskonale przygotowany do rozmowy na temat dużych pieniędzy, oraz związanych z tym wątkiem negocjacji cenowych. Kiedy myślisz „wynajmę mieszkanie” myśl o nas, oraz o tym, jak wiele różnych rozwiązań jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

Dlaczego osobiście nie możesz wynająć swojego mieszkania?

Każdy może. Ty też. Ja na swoje doświadczenie pracowałem 15 lat. Dziś mogę powiedzieć, że chyba wiem wszystko na temat nieruchomości. Nadal się jednak uczę. Ile czasu zajmie Tobie powiedzenie tego samego zdania? Czy jesteś w stanie powiedzieć, za ile, oraz w jakim czasie powinna się wynająć Twoja nieruchomość? My TAK. Czy będziesz potrafił przygotować skuteczną strategię wynajmu mieszkania lub domu? My TAK. Czy poprowadzisz negocjacje bez stresu, domysłów na temat prawdy czy fałszu, zbędnych emocji? My TAK. Czy będziesz w stanie sprawdzić CV potencjalnego nabywcy? My TAK. Dlaczego na wszystkie pytania odpowiadam Twierdząco? Ponieważ wykonujemy wraz z zespołem te czynnosci każdego dnia.

Wynajmę mieszkanie razem z Tobą.

Dla mnie będziesz szefem relacji. Zawsze będę pytał Cię o zdanie i jeśli tylko będziesz chciał możemy wspólnie opracowywać pomysły na wynajem Twojej nieruchomości. Głos właściciela domu lub mieszkania zawsze jest dla mnie niezwykle cenny. Odpowiedzialność za ostateczny wynik biorę jednak na siebie. Dlatego mogę powiedzieć, że wynajmę mieszkanie skutecznie, szybko, oraz w dobrej rynkowej cenie. Jeśli próbowałeś samemu i nie wyszło, bądź najzwyczajniej nie masz na to czasu, zadzwoń do mnie. To co, do zobaczenia?

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Tak, możesz na nas liczyć w tej kwestii. Nadzorujemy również w pełni proces wynajmu pilnując ważnych dla Ciebie terminów.
Oczywiście. Negocjujemy w Twoim imieniu zarówno cenę mieszkania, jak i warunki wynajmu, a także prowadzimy mediacje przy wynajmie. Możesz na nas liczyć w każdej, nawet najbardziej dyskretnej sprawie.
To zależy od wielu czynników. Na szczęście na większość z nich mamy bezpośredni wpływ. Na rozpędzonym rynku nieruchomości wynajem apartamentu powinien nastąpić do maksymalnie trzech miesięcy.
Mogę o sobie powiedzieć, że jestem doświadczonym agentem nieruchomości. Mogę także powiedzieć, że jestem skuteczny w tym, czym się zajmuję na co dzień. taki też zbudowałem zespół. Dlatego nasze usługi nie są dedykowane dla wszystkich. Pracujemy tylko na wyłączność naszych klientów oferując im swoją wiedzę i doświadczenie.
W życiu kieruję się zasadą, że za najwyższą jakość należy odpowiednio płacić. Dlatego osobiście cenię swoje usługi, oraz mojego zespołu. Nasze wynagrodzenie to wysokość jednomiesięcznego czynszu + VAT.

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE