wynajmę mieszkanie

Wynajmę Mieszkanie

Chcesz wynająć nieruchomość? Wynajmiemy mieszkanie za Ciebie!

Wynajmiemy za Ciebie Nieruchomość  80%

  naszych ofert pochodzi
  z rekomendacji zadowolonych klientów.

  90%

  mieszkań wynajmujemy
  w mniej niż 1 miesiąc

  98%

  tyle wynosi skuteczność wynajmu
  naszych nieruchomości

  Wynajmiemy Twoją Nieruchomość

  Masz nasze 100% zaangażowanie

  Umowa wyłączna

  Home Staging

  Sesja Fotograficzna

  Profesjonalny Opis Nieruchomości

  Obsługa Ekspatów

  Systemy Wymiany Ofert

  Portale Internetowe

  Kampanie Marketingowe

  Wynajmiemy Twoje mieszkanie szybko, oraz za dobrą rynkową cenę. Pracujemy tylko na umowie wyłącznej, więc jesteśmy w stanie zaangażować się w 100% dla Ciebie i Twojego mieszkania. Umowa na wyłączność oferuje Ci komfort pracy z jednym agentem, który prowadzi Twoją sprawę na wielu płaszczyznach.

  Możesz na nas liczyć w przypadku przygotowania profesjonalnej sesji fotograficznej. Dzięki naszym kontaktom osobistym możemy wynająć Twoje mieszkanie wykorzystując marketing szeptany, oraz kontakty w innych agencjach nieruchomości segmentu Premium. Posiadamy także know-how jak reklamować sprzedaż mieszkania w Internecie, oraz w mediach społecznościowych. Obsługujemy klientów zagranicznych, więc część mieszkań może trafić do tego właśnie segmentu. Finalnie jesteśmy doskonale przygotowani do rozmowy na temat dużych pieniędzy, oraz związanych z tym wątkiem negocjacji cenowych. Kiedy myślisz „wynajmę mieszkanie” myśl o nas, oraz o tym, jak wiele różnych rozwiązań jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

  To zależy od wielu czynników. Na szczęście na większość z nich mamy bezpośredni wpływ. Na rozpędzonym rynku nieruchomości wynajem apartamentu powinien nastąpić do maksymalnie jednego, dwóch miesięcy.
  Oczywiście. Negocjujemy w Twoim imieniu zarówno cenę mieszkania, jak i warunki wynajmu, a także prowadzimy mediacje przy wynajmie. Możesz na nas liczyć w każdej, nawet najbardziej dyskretnej sprawie.
  Tak, możesz na nas liczyć w tej kwestii. Nadzorujemy również w pełni proces wynajmu pilnując ważnych dla Ciebie terminów.
  Tylko taka forma współpracy gwarantuje dla właścicieli nieruchomości pełne zaangażowanie agencji nieruchomości. Jest to praktyka stosowana z powodzeniem na całym świecie.
  Nasze wynagrodzenie to wysokość jednomiesięcznego czynszu + VAT. Reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji i jesteśmy wynagradzani przez tego, kogo reprezentujemy w negocjacjach cenowych.

  Czy jesteś ciekawy kim jesteśmy?