Agnieszka Kawka
Team Leader - Real Estate Advisor

Agnieszka Kawka

Agnieszka Kawka

Nr licencji pośrednika: 29923

Doświadczenie: Agnieszka zawodowo od zawsze związana była z bankowością. Przez 10 lat pracowała w Banku Millennium, gdzie przeszła przez wszystkie szczeble kariery, od Asystenta, przez Konsultanta, Młodszego Kierownika, aż po Starszego Managera kluczowego oddziału na mapie Warszawy. W międzyczasie była odpowiedzialna za rozwój nowo powstałej placówki, rekrutację osób do zespołu jak i budowanie bazy klientów. Zajmowała się obsługą klientów detalicznych, biznesowych jak i tych z segmentu premium. Wśród klientów jak i współpracowników ceniona za doskonałą organizację pracy, pozytywne nastawienie oraz wysoką kulturę osobistą. Zawsze nastawiona na cel i rozwój. Jak sama mówi o sobie: prowadzenie własnego zespołu nauczyło ją odpowiedzialności za siebie jak i za ludzi z którymi współpracuje, a to realnie przekłada się na jej pracę agentki nieruchomości.

Kwalifikacje: Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS – kierunek Psychologia Kliniczna i Psychologia w Biznesie, oraz studiów Podyplomowych na SGH o kierunku Wycena Nieruchomości. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie zarządzania, obrotu nieruchomościami, czy budowania relacji w biznesie.

Zainteresowania: nieruchomości i wszystko co z nimi związane, interesuje się architekturą i dekorowaniem wnętrz, lubi gotować, a wolny czas spędza czytając lub uprawiając sport na świeżym powietrzu.

Języki: angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium