Filip Szymioł

Filip Szymioł

Doświadczenie: Filip uzyskał cenne doświadczenie zawodowe pracując od początku studiów w renomowanej kancelarii prawnej zajmującej się m.in. obsługą największych banków w Polsce. Już w wieku 23 lat powierzono mu zadania kierownicze, w ramach zarządzania zespołem, który współtworzył, gdzie odpowiedzialny był za kontakt i bezpośrednią pracę z kluczowym klientem biznesowym kancelarii.
Choć prawnicza ścieżka była dla niego naturalnym wyborem, to właśnie miłość do nieruchomości przeważyła i skłoniła go do zmiany branży. Jego wybór nie tylko wynika z zamiłowania do nieruchomości, ale również z wewnętrznego przekonania, że praca w tej dziedzinie pozwoli mu lepiej połączyć ludzi z ich życiowymi historiami poprzez domy i miejsca, które tworzą.
Filip w pełni rozumie potrzeby, sytuacje i problemy ludzi, których spotyka na swojej drodze biznesowej.

Kwalifikacje: Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zainteresowania: Filip jest nie tylko pasjonatem nieruchomości, ale także wielbicielem muzyki i analogowych płyt. Dodatkowo, Filip odnajduje radość w odkrywaniu inspirujących rozwiązań w dziedzinie designu wnętrz, co dodaje mu kreatywnego impulsu w pracy z nieruchomościami. Cechuje go również szerokie zainteresowanie sprawami publicznymi.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium