Jacek Mędrala

Jacek Mędrala

instagram-iconicon-facebook

Doświadczenie: Jacek przez ostatnie 10 lat był związany z telewizją, gdzie spełniał się jako prezenter. Jego doświadczenie telewizyjne przekłada się na umiejętność komunikacji i prezentacji nieruchomości w sposób niezwykle atrakcyjny i przekonujący, a każda współpraca z nim to przyjemność. Warto tu zaznaczyć, że towarzyszące mu entuzjazm i zaangażowanie w prezentację nieruchomości nie są jedynie efektem lat pracy w telewizji, a wynikają ze szczerej pasji do architektury. Jacek wywodzi się z artystycznej rodziny, gdzie od dzieciństwa otaczała go sztuka, co wywarło ogromny wpływ na jego wrażliwość oraz zmysł estetyczny. Bardzo szybko wychwytuje subtelne detale, które decydują o wyjątkowości każdej posiadłości. Postanowił wykorzystać swoje umiejętności i przenieść pasję na grunt warszawskich nieruchomości premium.

Kwalifikacje: Jacek ukończył Turystykę w Europejskim Centrum Edukacji oraz Filologię Angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zainteresowania: Jacek uwielbia sporty wodne i zimowe, jednak najbardziej ożywia się gdy mówi o budowie systemów stereo oraz tym, co związane z dźwiękiem, kolekcjonuje płyty winylowe i gra na pianinie. W wolnym czasie maluje też obrazy.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium