Karolina Banach

Karolina Banach

instagram-icon

Doświadczenie: Karolina to doświadczona projektantka wnętrz, która wnosi ze sobą nie tylko wiedzę, ale także pasję do pięknych przestrzeni. Z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży projektowania wnętrz, w tym 3 lata prowadzenia własnej pracowni, Karolina posiada bogate doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce, jak i stanowiła część zespołu projektowego w Szwajcarii. Jest ceniona za umiejętność dostrzeżenia potencjału aranżacji przestrzeni oraz znajomość technicznych aspektów budowlanych.

Kwalifikacje: Posiadając tytuł magistra inżyniera architekta zdobyty na Politechnice Gdańskiej, Karolina ma solidne wykształcenie w dziedzinie architektury. Uczestniczyła również w licznych szkoleniach z zakresu projektowania wnętrz oraz rozwoju osobistego.

Zainteresowania: Miłośniczka podróży i autentycznych miejsc. Inspiruje ją różnorodność kultur i architektura z różnych części świata. Poza pracą, Karolina kocha aktywny tryb życia i szuka emocji w sportach, które dostarczają jej dawkę adrenaliny. W wolnych chwilach rysuje.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium