Natalia Wiśniewska

Natalia Wiśniewska

instagram-icon

Doświadczenie: Natalia posiada 9-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta biznesowego.

Przez ostatnie 5 lat pracowała w największej w Polsce firmie z segmentu CFM (wynajem długoterminowy aut), gdzie odpowiadała za zarządzanie flotą, jak i pośredniczenie w zakupie aut, na linii klient - dealer. Rocznie przeprowadzała setki takich transakcji. Zawsze jest w pełni zaangażowana w to co robi, udane i jakościowe relacje z klientem stanowią dla niej priorytet, wie że to jest gwarantem udanej współpracy.

Pomimo sukcesów w branży CFM zdecydowała się zmienić auta, na nieruchomości. W myśl zasady, wybierz pracę która kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w Twoim życiu, podjęła decyzję się że to już czas by zamiłowanie do nieruchomości i architektury, połączyć z doświadczeniem w sprzedaży.

Dla Natali kluczowe jest by reprezentowane przez nią usługi, był na jak najwyższym poziomie i aby klient zawsze był na pierwszym miejsc. Jak podkreśla wybór agencji Małycha Nieruchomości Premium nie był przypadkiem - jak pracować, to z najlepszymi na rynku.

Kwalifikacje: Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, ze specjalizacją w Wycenie Nieruchomości.

Zainteresowania: Interesuje się historią i architekturą, zwłaszczą XX-wieczną. W wolnym czasie ceni sobie aktywności na świeżym powietrzu, jak bieganie, czy dalekie spacery podczas których często realizuje się jako fotografka ciekawych dla niej obiektów architektonicznych. Uznawa przez bliskich jako duszę towarzystwa i miłośniczkę karaoke i latynoskich tańców

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium