Oleksandra Dehtiarowa
Real Estate Advisor

Oleksandra Dehtiarowa

Oleksandra Dehtiarowa

instagram-icon

Doświadczenie: Doświadczona handlowczyni posiadająca imponujący - prawie 10-letni staż, który zdobyła tworząc solidne relacje z klientami. Jej unikalne podejście, oparte na autentyczności i otwartości, zawsze daje klientom pewność, że mogą na nią liczyć. Jej praca jest zawsze oparta na szacunku i starannym słuchaniu potrzeb klienta. Dąży do budowania trwałych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Entuzjazm, zaangażowanie i pozytywna energia są doceniane przez klientów, a wiedza o designie wnętrz, ( którą zdobyła podczas długoletniego szkolenia w szkole rysunku), dodaje dodatkowej wartości w pracy. Nieruchomości stanowią dla niej inspirujące pole do działania, pozwalając łączyć pasje sprzedawczyni, prawniczki i projektantki wnętrz.

Kwalifikacje: Aleksandra ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawo Cywilne i aktywnie uczestniczyła w szkoleniach z dziedziny nieruchomości oraz rozwoju osobistego. Jej fundamentalnymi zasadami, które stanowią wytyczne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym to uczciwość, szacunek i dokładność.

Zainteresowania: Poza pracą, Oleksandra znajduje pasję w różnych sferach życia. Jej zainteresowania obejmują sport, muzykę oraz miłość do kotów. W przeszłości eksplorowała różne dyscypliny sportowe, takie jak akademickie wioślarstwo, kiokushinkai karate, jazdę na rolkach i jazdę konną. Jest również entuzjastką śpiewu i aktualnie uczestniczy w kursach wokalnych. Ponadto, miała doświadczenie w hodowli kotów rasy Maine Coon i planuje kontynuować tę pasję w Polsce. W swoim wolnym czasie uczestniczy w seminariach z różnych dziedzin psychologii, dążąc do nieustannego rozwoju i nauki.

Języki: polski, ukraiński, rosyjski, angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium