Rafał Trzeszczkowski
Real Estate Advisor

Rafał Trzeszczkowski

Rafał Trzeszczkowski

Doświadczenie: Kariera zawodowa Rafała to ciągła ewolucja i zdobywanie nowych umiejętności budujących jego osobowość i profesjonalizm. Już na studiach założył własną działalność, chcąc rozwiązać problem, z jakim się borykał na co dzień. Po ukończeniu edukacji oraz przeprowadzce do Warszawy rozpoczął pracę w biurze architektonicznym, w którym zajmował się budownictwem wielorodzinnym. To, co na początku nie wydawało się najbardziej ekscytującym zajęciem dla absolwenta architektury, wywarło bardzo pozytywny wpływ na przebieg jego kariery. W swojej pracy zaprojektował setki układów mieszkań, pracował bezpośrednio z klientami oraz regularnie jeździł na spotkania koordynując proces budowy. Ma na swoim koncie również współpracę z deweloperami oraz projekt renowacji historycznego Pałacu Schoenbergów. Poza architekturą, Rafał jest miłośnikiem dobrego designu. Zaprojektował kilka przedmiotów użytkowych, a jeden z nich został nagrodzony IF Design Award.

Kwalifikacje: Jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej oraz Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zapowiada, że nie skończył jeszcze edukacji i jeszcze niejeden kurs ma przed sobą.

Zainteresowania: Rafał znajduje inspiracje w ciągłym odkrywaniu świata. Fascynuje go technologia, a narzędzi opartych na sztucznej inteligencji używa w swojej pracy każdego dnia. Jego wszechstronność oraz łatwość przyswajania nowych rzeczy sprawia, że bardzo dobrze odnajduje się w szybko zmieniającym się świecie. Bardzo lubi sportową rywalizację, zaś na emeryturze planuje codziennie przemierzać włoskie trasy rowerowe na swojej kolarzówce.

Języki: angielski.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium