inwestowanie w nieruchomości

Finansowanie Nieruchomości

Szukasz kredytu hipotecznego na finansowanie nieruchomości? Jesteśmy również właścicielami firmy pośrednictwa kredytowego Małycha Business Finance.

Pomożemy Ci wybrać
najtańszy kredyt hipoteczny  15 lat

  doradcy z długim stażem pracy w bankach

  126 mln

  kredytów hipotecznych
  w dwóch ostatnich latach

  200+

  transakcji kredytowych
  w latach 2017 - 2018

  Spotkanie z Ekspertem Kredytowym

  Zobacz, jak dużo dla Ciebie zrobimy

  sprawdzenie zdolności kredytowej

  Sprawdzenie zdolności kredytowej

  wybór oferty kredytowej

  Wybranie najlepszej oferty kredytu

  Przedstawienie listy dokumentów

  Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych

  analiza kredytowa

  Pilnowanie Twojej sprawy w banku przez czas analizy kredytowej

  wytłumaczenie zagadnień umowy

  Wytłumaczenie zagadnień umowy kredytowej

  Uczestnictwo w podpisaniu umowy kredytowej

  Pośrednictwo kredytowe w Polsce jest usługą bezpłatną dla klienta, a Eksperci Kredytowi wynagradzani są przez banki. Status taki jest regulowany ustawą o kredycie hipotecznym, oraz nadzorze nad pośrednikami. Twój doradca może reprezentować Cię przed wieloma bankami jednocześnie szukając dla Ciebie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Dlatego finansowanie nieruchomości poprzez ekspertów kredytowych jest dziś bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

  Dlaczego osobiście nie możesz uzyskać kredytu na zakup mieszkania? Naturalnie, że możesz. Nie będziesz miał jednak na to czasu. Na stronie www.malychabusinessfinance.com możesz sprawdzić jak wiele robimy dla naszych klientów! Zajmujemy się za naszych klientów wszystkim, wysyłamy raporty z naszej pracy, a nad każdą sprawą kredytu pracują w naszym biurze zawsze dwie osoby. To wartość dodana, jakiej nie otrzymasz nigdzie indziej.

  Klienci, których obsługujemy zawsze korzystają z pomocy naszej firmy kredytowej. Jest to oszczędność czasu, ponieważ wszystko jest prowadzone w jednych rękach, ale też oszczędność finansowa. Korzystasz przecież z naszej wiedzy, doświadczenia i kontaktów zawodowych, ponieważ przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

  Tak, dla naszych klientów robimy znacznie więcej. Pracujemy w taki sposób, abyś mógł się skupić na swojej pracy, rodzinie i pasjach. Resztę możesz zostawić nam.
  Kilkanaście lat pracy w korporacjach bankowych, oraz kilka lat prowadzenia firmy pośrednictwa kredytowego, uważanej dziś za lidera w obsłudze klienta segmentu wyższego i Premium.
  Usługa pośrednictwa kredytowego w Polsce jest bezpłatna dla klientów, ponieważ jest to regulowane ustawą o kredycie hipotecznym z lipca 2017 roku. Pracę ekspertów kredytowych wynagradza bank.

  Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE