inwestowanie w nieruchomości

Finansowanie Nieruchomości

Szukasz kredytu hipotecznego na finansowanie nieruchomości? Moja firma MBF może Ci pomóc!

Finansowanie nieruchomości to bardzo ważny aspekt przy zakupie mieszkania, ponieważ najtańszy kredyt hipoteczny może obniżyć koszty zakupu mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wiemy o tym doskonale, ponieważ Dawid jest współwłaścicielem biura pośrednictwa kredytowego Małycha Business Finance. Prowadzi tą firmę wspólnie z żoną Olgą. MBF istnieje na rynku od kilku lat i jest uważana za lidera na lokalnym rynku warszawskim.

Dlaczego Małycha Business Finance?

Posiadamy doświadczenie, wiedzę i jesteśmy skuteczni

15

Lat

doradcy z długim doświadczeniem
pracy w bankach

126

mln

kredytów pozyskanych dla klientów
w ostatnich 2 latach

200

+

transakcji kredytowych
w latach 2017 – 2018

Przede wszystkim warto wiedzieć, że pośrednictwo kredytowe w Polsce jest usługą bezpłatną. Eksperci kredytowi wynagradzani są przez banki, jest to regulowane ustawą o kredycie hipotecznym, oraz nadzorze nad pośrednikami. Twój doradca może reprezentować Cię przed wieloma bankami jednocześnie szukając dla Ciebie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Dlatego finansowanie nieruchomości poprzez ekspertów kredytowych jest dziś bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

Dlaczego osobiście nie możesz uzyskać kredytu na zakup mieszkania?

Naturalnie, że możesz. Nie będziesz miał jednak na to czasu. Na stronie www.malychabusinessfinance.com możesz sprawdzić jak wiele robimy dla naszych klientów! Zajmujemy się za naszych klientów wszystkim, wysyłamy raporty z naszej pracy, a nad każdą sprawą kredytu pracują w naszym biurze zawsze dwie osoby. To wartość dodana, jakiej nie otrzymasz nigdzie indziej.

Przyjdź do nas po finansowanie nieruchomości!

Klienci, których obsługujemy zawsze korzystają z pomocy naszej firmy kredytowej. Jest to oszczędność czasu, ponieważ wszystko jest prowadzone w jednych rękach, ale też oszczędność finansowa. Korzystasz przecież z naszej wiedzy, doświadczenia i kontaktów zawodowych, ponieważ przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości.

Dla naszych klientów organizujemy finansowanie w ramach następujących produktów.

Finansowanie nieruchomości - najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Tak, dla naszych klientów robimy znacznie więcej. Pracujemy w taki sposób, abyś mógł się skupić na swojej pracy, rodzinie i pasjach. Resztę możesz zostawić nam.
Kilkanaście lat pracy w korporacjach bankowych, oraz kilka lat prowadzenia firmy pośrednictwa kredytowego, uważanej dziś za lidera w obsłudze klienta segmentu wyższego i Premium.
Usługa pośrednictwa kredytowego w Polsce jest bezpłatna dla klientów, ponieważ jest to regulowane ustawą o kredycie hipotecznym z lipca 2017 roku. Pracę ekspertów kredytowych wynagradza bank.

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE