inwestowanie w nieruchomości

Finansowanie Nieruchomości

Szukasz kredytu hipotecznego na finansowanie nieruchomości? Jesteśmy również właścicielami firmy pośrednictwa kredytowego Małycha Business Finance.

Pomożemy Ci wybrać
najtańszy kredyt hipoteczny15 lat

doradcy z długim stażem pracy w bankach

126 mln

kredytów hipotecznych
w dwóch ostatnich latach

200+

transakcji kredytowych
w latach 2017 - 2018

Spotkanie z Ekspertem Kredytowym

Zobacz, jak dużo dla Ciebie zrobimy

sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdzenie zdolności kredytowej

wybór oferty kredytowej

Wybranie najlepszej oferty kredytu

Przedstawienie listy dokumentów

Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych

analiza kredytowa

Pilnowanie Twojej sprawy w banku przez czas analizy kredytowej

wytłumaczenie zagadnień umowy

Wytłumaczenie zagadnień umowy kredytowej

Uczestnictwo w podpisaniu umowy kredytowej

Pośrednictwo kredytowe w Polsce jest usługą bezpłatną dla klienta, a Eksperci Kredytowi wynagradzani są przez banki. Status taki jest regulowany ustawą o kredycie hipotecznym, oraz nadzorze nad pośrednikami. Twój doradca może reprezentować Cię przed wieloma bankami jednocześnie szukając dla Ciebie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Dlatego finansowanie nieruchomości poprzez ekspertów kredytowych jest dziś bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

Dlaczego osobiście nie możesz uzyskać kredytu na zakup mieszkania? Naturalnie, że możesz. Nie będziesz miał jednak na to czasu. Na stronie www.malychabusinessfinance.com możesz sprawdzić jak wiele robimy dla naszych klientów! Zajmujemy się za naszych klientów wszystkim, wysyłamy raporty z naszej pracy, a nad każdą sprawą kredytu pracują w naszym biurze zawsze dwie osoby. To wartość dodana, jakiej nie otrzymasz nigdzie indziej.

Klienci, których obsługujemy zawsze korzystają z pomocy naszej firmy kredytowej. Jest to oszczędność czasu, ponieważ wszystko jest prowadzone w jednych rękach, ale też oszczędność finansowa. Korzystasz przecież z naszej wiedzy, doświadczenia i kontaktów zawodowych, ponieważ przez wiele lat pracowaliśmy w bankowości.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Tak, dla naszych klientów robimy znacznie więcej. Pracujemy w taki sposób, abyś mógł się skupić na swojej pracy, rodzinie i pasjach. Resztę możesz zostawić nam.
Kilkanaście lat pracy w korporacjach bankowych, oraz kilka lat prowadzenia firmy pośrednictwa kredytowego, uważanej dziś za lidera w obsłudze klienta segmentu wyższego i Premium.
Usługa pośrednictwa kredytowego w Polsce jest bezpłatna dla klientów, ponieważ jest to regulowane ustawą o kredycie hipotecznym z lipca 2017 roku. Pracę ekspertów kredytowych wynagradza bank.

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE