Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w Nieruchomości

Zbudujemy dla Ciebie portfel nieruchomości inwestycyjnych. Inwestowanie w nieruchomości stanie się bardzo proste.

Pomożemy Ci zbudować
portfel nieruchomości pod wynajem
Jestem zainteresowany zakupem nieruchomości inwestycyjnej8% - 10%

Takiego zwrotu na kapitale w ciągu roku możesz oczekiwać od nieruchomości inwestycyjnych

95%

Tak duży odsetek klientów, którzy już kupili jedną nieruchomość wraca po kolejną

100%

Tyle ofert nieruchomości inwestycyjnych sprzedajemy poza oficjalnym rynkiem

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych

Skorzystaj z naszego doświadczenia

zbadanie potrzeb

Badanie Potrzeb

wybór strategii inwestycyjnej

Wybór Strategii Inwestycyjnej

zakup mieszkania inwestycyjnego

Zakup Mieszkania Inwestycyjnego

wykres dochód pasywny

Budowa Dochodu Pasywnego

Inwestowanie w nieruchomości polega na tym, że zbudujemy dla Ciebie portfel nieruchomości inwestycyjnych. Nieruchomości inwestycyjne to takie, których zwrot na kapitale w skali roku jest na poziomie 8% - 10%, czasami nawet więcej. Takich mieszkań nie znajdziesz w Internecie, bądź na stronach innych agencji nieruchomości.

Jeśli dotarłeś do takiego momentu w swoim życiu, że posiadasz znaczne oszczędności, to na pewno także zauważyłeś jak ciężko jest pomnożyć te pieniądze poprzez tradycyjne instrumenty finansowe. Mamy tu na myśli lokaty, obligacje skarbowe, bądź nawet też fundusze inwestycyjne obarczone zawsze pewnym ryzykiem. Dlatego to, co możemy Ci zaproponować to portfel nieruchomości inwestycyjnych oparty o tak zwane gotowce inwestycyjne, kawalerki inwestycyjne, dwu-paki lub nieruchomości w kamienicach w strategii najmu krótkoterminowego. Inwestowanie w nieruchomości to inaczej zakup nieruchomości przygotowanych do generowania wyższej, niż standardowe stopy zwrotu. Rozmawiamy tu oczywiście o generowaniu dochodu pasywnego.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami tego typu nieruchomości. Wystarczy nam kilkanaście dni, abyś mógł nabyć mieszkanie.
Oczywiście. Musisz jednak wiedzieć, że w przypadku gotowców inwestycyjnych mniej patrzysz na cenę, a bardziej na rentowność inwestycji. Dlatego tutaj praktyka jest taka, że negocjacji zazwyczaj nie ma, ponieważ dostarczane przez nas prodkuty są doskonałe. Nasi klienci zapisują się w kolejkę po kolejną nieruchomość.
Kawalerka inwestycyjna to nieruchomość przeznaczona do wynajmu. Musi być położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni wyższych, bądź blisko metra, lub planowanej stacji metra. Dzięki temu rentowność inwestycji w nieruchomości wzrasta. To doskonały produkt dla uzupełnienia portfela inwestycji lub rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości.
Gotowiec inwestycyjny to nieruchomość przeznaczona do wynajmu na pokoje. W praktyce oznacza to, że pobierasz opłatę za każdy pokój oddzielnie, dzięki czemu rentowność mieszkania wzrasta i jest wyższa w porównaniu do innych zakupionych za podobną cenę. Inwestowanie w nieruchomości, czyli inwestowanie w mieszkania wynajmowane na pokoje.
Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia. Kiedy szukam dla Ciebie nieruchomości inwestycyjnych, bądź buduję portfel nieruchomości w budżecie jakim dysponujesz moja praca kosztuje 3% plus VAT. Możesz liczyć na 10% rentowność inwestycji.

Sfinansuj z nami zakup
nieruchomości inwestycyjnych.