Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w Nieruchomości

Zbudujemy dla Ciebie portfel nieruchomości inwestycyjnych. Inwestowanie w nieruchomości stanie się bardzo proste.

Inwestowanie w nieruchomości polega na tym, że zbudujemy dla Ciebie portfel nieruchomości inwestycyjnych. Nieruchomości inwestycyjne to takie, których zwrot na kapitale w skali roku jest na poziomie 8% - 10%, czasami nawet więcej.

Inwestowanie w nieruchomości. Na czym polega taka usługa?

Jeśli dotarłeś do takiego momentu w swoim życiu, że posiadasz znaczne oszczędności, to na pewno także zauważyłeś jak ciężko jest pomnożyć te pieniądze poprzez tradycyjne instrumenty finansowe. Mam tu na myśli lokaty, obligacje skarbowe, bądź nawet też fundusze inwestycyjne obarczone zawsze pewnym ryzykiem. Dlatego to, co możemy Ci zaproponować to portfel nieruchomości inwestycyjnych oparty o tak zwane gotowce inwestycyjne, kawalerki inwestycyjne lub nieruchomości Premium. Inwestowanie w nieruchomości to inaczej zakup nieruchomości przygotowanych do generowania wyższej, niż standardowe stopy zwrotu. Rozmawiamy tu oczywiście o generowaniu dochodu pasywnego.

Dlaczego osobiście nie możesz znaleźć takich nieruchomości?

Myślę, że możesz. Nie będziesz jednak w stanie sprawdzić historii tego mieszkania, ani jego stanu technicznego, co w tym przypadku jest kluczowe. Inwestowanie w nieruchomości wymaga dużego doświadcenia. Tego typu mieszkania wynajmowane są na pokoje, więc niezwykle ważne jest, jak zostały przygotowane do tego procesu. Czy zostały wymienione instalacje elektryczne, hydrauliczne, jakiej jakości materiały wykończeniowe zostały użyte do przeprowadzenia remontu mieszkania. Kolejnym ważnym wątkiem jest sprawdzenie, czy i jaka firma przygotowała taką nieruchomość, oraz czy gwarantuje rękojmie? Dziś na rynku jest wiele przypadkowych osób, od których osobiście nigdy nie kupiłbym gotowca inwestycyjnego. Taka nieruchomość ma służyć Tobie nawet przez kilkanaście lat, więc aspekty o których napisałem są bardzo ważne.

Inwestowanie w nieruchomości – jak zacząć?

Po prostu do nas zadzwoń. Spotkamy się w biurze i porozmawiamy o strategii inwestowania w nieruchomości. Pokażemy Ci jakie dziś na rynku są dostępne nieruchomości, ile możesz na nich zarobić w systemie dochodu pasywnego. To co, do zobaczenia?

Inwestowanie w nieruchomości - najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Współpracujemy z wieloma dostawcami tego typu nieruchomości, więc wystarczy nam tydzień, abyś mógł nabyć mieszkanie. Sami również przygotowujemy mieszkania dla naszych klientów. Dostępne na dziś rynki to Warszawa i Wrocław.
Oczywiście. Musisz jednak wiedzieć, że w przypadku gotowców inwestycyjnych mniej patrzysz na cenę, a bardziej na rentowność inwestycji. Dlatego tutaj praktyka jest taka, że negocjacji zazwyczaj nie ma, ponieważ dostarczane przez nas prodkuty są doskonałe. Nasi klienci zapisują się w kolejkę po kolejną nieruchomość.
Kawalerka inwestycyjna to nieruchomość przeznaczona do wynajmu. Musi być położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni wyższych, bądź blisko metra, lub planowanej stacji metra. Dzięki temu rentowność inwestycji w nieruchomości wzrasta. To doskonały produkt dla uzupełnienia portfela inwestycji lub rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości.
Gotowiec inwestycyjny to nieruchomość przeznaczona do wynajmu na pokoje. W praktyce oznacza to, że pobierasz opłatę za każdy pokój oddzielnie, dzięki czemu rentowność mieszkania wzrasta i jest wyższa w porównaniu do innych zakupionych za podobną cenę. Inwestowanie w nieruchomości, czyli inwestowanie w mieszkania wynajmowane na pokoje.
Inwestowanie w nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia. Kiedy szukam dla Ciebie nieruchomości inwestycyjnych, bądź buduję portfel nieruchomości w budżecie jakim dysponujesz moja praca kosztuje 3% plus VAT. Możesz liczyć na 10% rentowność inwestycji.

Sfinansuj z nami zakup
nieruchomości inwestycyjnych.